رونق تولید ملی | شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

تراز

دوشنبه  ساعت‌  23:30

"تراز" برنامه‌ای است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که دوشنبه‌ها از ساعت 23.30 و تکرار آن چهارشنبه‌ها از ساعت 14 به مدت ۶۰ دقیقه روی آنتن...

بیر گئجه، بیر گوروش

شنبه تا پنج شنبه  ساعت‌  21:45

جُنگ شبانگاهي " بیر گئجه بیر گوروش" با رويکرد تفريحي و سرگرمي از آغازين روزهاي پاييز با حال و هوايي متفاوت به صورت زنده تهيه و پخش مي شود .  ...

سحرلر

شنبه تا پنج شنبه  ساعت‌  7:50

پس از استراحت نسبت طولانی در شب زمانی که صبح بیدار میشویم بدن ما کاملا آماده انجام انواع فعالیت های فکری و جسمی با توان و انرژی بالاست. افرادی هستند...

ناز بالالار

هر روز  ساعت‌  16

"نازبالالار" عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که با ساختار ترکیبی نمایشی از 24 دی ماه روزهای یکشنبه و سه شنبه به مدت 45...

توفیقات در بیست و دومین جشنواره

توفیقات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها  چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان کمیسیون پژوهش بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانهای صداوسیما - خراسان شمالی ( بجنورد )

▫️برگزیدگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در حوزه پژوهش :  - کسب رتبه اول بخش برنامه ای برای پژوهش  "گئجه لر" توسط آقای جمشید دژم...دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان کمیسیون رادیو بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانهای صداوسیما - خراسان شمالی ( بجنورد )

▫️برگزیدگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در حوزه رادیو :  - کسب دیپلم افتخار بهترین تهیه کنندگی رادیو در بخش ویژه برای اثر "ایران ۶۲۶"...دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان کمیسیون موسیقی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانهای صداوسیما - خراسان شمالی ( بجنورد )

▫️برگزیدگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در حوزه شعر و موسیقی :  - کسب مقام اول در بخش اصلی آهنگسازی توسط آقای مهداد کرباسی - کسب مقام...دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان کمیسیون سیما بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانهای صداوسیما - خراسان شمالی ( بجنورد )

▫️برگزیدگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در حوزه سیما :  - کسب لوح سپاس بهترین کارگردانی سریال در بخش اصلی برای سریال "جلال" توسط آقای...دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

نظرات مخاطبان

زمانبندی پخش برنامه‌های امروز
  • 00:00

    تکرار سریال مردان سایه 50 دقیقه

  • 00:50

    نگارستان 40 دقیقه

  • 01:30

    دل افروزان 30 دقیقه

  • 02:00

    تکرار فیلم سینمایی 90 دقیقه

  • 03:30

    تیک + تقویم غیرت 20 دقیقه

  • 03:50

    سرود و کلیپ 10 دقیقه

  • 04:00

    اذانگاهی صبح 40 دقیقه

  • 04:40

    تلاوت ترتیل حزبی 30 دقیقه

  • 05:10

    ترنم صبحگاهی 20 دقیقه

  • 05:30

    مستند آفرینش 30 دقیقه

  • 06:00

    سرود جمهوری اسلامی/تلاوت/دعای عهد 20 دقیقه

  • 06:20

    سخنرانی 20 دقیقه

  • 06:40

    آوا (موسیقی تصویر) 10 دقیقه

  • 06:50

    تکرار سریال باجاناقلار 40 دقیقه

  • 07:30

    ائل سازی ائل سوزو 20 دقیقه

  • 07:50

    سحرلر 70 دقیقه

  • 09:00

    مستند 40 دقیقه

  • 09:40

    تکرار فوت کوزه‌گری 10 دقیقه

  • 09:50

    تکرار دوربین مخفی 10 دقیقه

  • 10:00

    سریال مردان سایه 60 دقیقه

  • 11:00

    خانواده 50 دقیقه

  • 11:50

    تلورانس + آگهی 10 دقیقه

  • 12:00

    خبر 10 دقیقه

  • 12:10

    تلورانس + آگهی 10 دقیقه

  • 12:20

    مسابقه فاز 60 دقیقه

  • 13:20

    اذانگاهی ظهر 40 دقیقه

  • 14:00

    عطر آدینه 30 دقیقه

  • 14:30

    مسیر (تکرار) 30 دقیقه

  • 15:00

    سینمایی 90 دقیقه

  • 16:30

    ناز بالالار 60 دقیقه

  • 17:30

    انیمیشن 10 دقیقه

  • 17:40

    حرف آخر 30 دقیقه

  • 18:10

    مجموعه ناخونک 50 دقیقه

  • 19:00

    عافیت پزشکی 10 دقیقه

  • 19:10

    تبریزیم (زنده) 40 دقیقه

  • 19:50

    آگهی بازرگانی 10 دقیقه

  • 20:00

    خبر 20 دقیقه

  • 20:20

    گام دوم 50 دقیقه

  • 21:10

    اذانگاهی مغرب 30 دقیقه

  • 21:40

    آگهی بازرگانی 10 دقیقه

  • 21:50

    گئجه لر (زنده) 50 دقیقه

  • 22:40

    تقویم غیرت 10 دقیقه

  • 22:50

    آگهی بازرگانی 10 دقیقه

  • 23:00

    خبر 30 دقیقه

  • 23:30

    تلورانس + مشارکتی