جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

30 پروژه شرکت توزیع نیروی برق تبریز بهره برداری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

30 پروژه شرکت توزیع نیروی برق تبریز بهره برداری شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از رشد شاخص های این شرکت در دولت تدبیر و امید خبرداد، گفت: همزمان با هفته دولت 30 پروژه این شرکت با اعتبار بیش از 112 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

30 پروژه شرکت توزیع نیروی برق تبریز بهره برداری شد

افشین روشن میلانی روز شنبه در مراسم افتتاح پروژه های صنعت برق آذربایجان به مناسبت هفته دولت، با اشاره به محدودیت های نقدینگی و اعتبارات در سال های گذشته اظهارداشت: با این وجود میزان سرمایه گذاری انجام شده در شبکه توزیع برق تبریز، بیش از 196 میلیارد تومان در سه سال گذشته بوده است.
وی با اشاره به کاهش میزان خاموشی در محدوده عملیاتی این شرکت، اظهارکرد: میزان خاموشی به ازای هر مشترک در ابتدای دولت تدبیر و امید 2.63 دقیقه در سال بود که در پایان سال 94 به 2.37 دقیقه کاهش یافت.
روشن میلانی با اشاره به وجود بیش از 190 هزار چراغ روشنایی معابر در شهر تبریز، افزود: با انجام تمهیدات لازم، هم اکنون بیش از 98 درصد چراغ های تبریز روشن است.
وی افزود: با به کارگیری روش های نوین ، میزان تلفات انرژی را که در ابتدای دولت یازدهم بیش از 11 درصد بود به 9.24 درصد رسانده ایم که در بعد ملی جزو شاخص ترین عملکرد ها در سطح کشور می باشد.
وی اعلام کرد: همگام با توسعه مبلمان شهری و هماهنگی با سیاست های شهری، این شرکت در طول دولت یازدهم نسبت به توسعه شبکه فشار متوسط زمینی به میزان 20 درصد و شبکه فشار ضعیف زمینی به میزان 18 درصد اقدام کرده است. 
وی از رشد 17.5 درصدی کنتورهای دیجیتالی تبریز خبر داد و افزود: زمان واگذاری انشعاب برق متقاضیان 50 درصد کاهش داشته و به 32 روز رسیده است که رضایتمندی متقاضیان را در پی داشته است.
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز، اقتصاد مقاومتی را یکی از ارکان فعالیت های این شرکت عنوان کرد و افزود: مدیریت مصرف انرژی برق یکی از پایه های مهم اقتصاد مقاومتی است که در این راستا این شرکت با امضای تفاهم نامه با دانشگاه تبریز، قطب مدیریت مصرف کشور را در تبریز تشکیل داده است.
شرکت توزیع برق تبریز در حدود 700 هزار مشترک را تحت پوشش دارد.