سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

22 هزار و 834 دقیقه برنامه در حوزه اوقات فراغت در صدا و سیمای آذربایجان شرقی تولید و پخش شد - نمایش محتوای خبر

 

 

22 هزار و 834 دقیقه برنامه در حوزه اوقات فراغت در صدا و سیمای آذربایجان شرقی تولید و پخش شد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اذربایجان شرقی گفت :22 هزار و 834 دقیقه برنامه در حوزه اوقات فراغت امسال در شش ماهه اول از سوی صدا و سیمای این استان تولید و پخش شد .

22 هزار و 834 دقیقه برنامه در حوزه اوقات فراغت در صدا و سیمای آذربایجان شرقی تولید و پخش شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، سید محسن لطیفی درنشست شورای مدیران صدا و سیمای استان، اظهار کرد: درکنار فعالیت های ذاتی صدا و سیما ، پرداختن به موضوع اوقات فراغت از اولویت های اصلی برنامه سازان رادیو، تلویزیون و خبر است .

وی افزود: دراین مدت 20 هزار و 250 دقیقه برنامه رادیویی ودوهزار و 500 دقیقه برنامه تلویزیونی در معرض دید مخاطبان رسانه استانی قرارگرفته است .

لطیفی با اشاره به پخش 165 فیلم و 10سریال تلویزیونی و 316 نمایش رادیویی خاطرنشان کرد: 66 درصد از مخاطبان شبکه استانی بیننده و شنونده این بخش از تولیدات صدا و سیما بوده اند .

وی همچنین پوشش اخبار مربوط به اوقات فراغت و تهیه گزارش های تولیدی و خبری درآن حوزه را از فعالیت های معاونت خبر عنوان کرد و افزود: در بخش های خبر تلویزیونی و خبر رادیویی برنامه های اوقات فراغت، اردوهای جهادی ، حرفه آموزی نوجوانان و جوانان، اردوهای آموزشی آموزش و پرورش، کانون های مساجد و سازمان تبلیغات اسلامی در قالب 60 مورد خبر پوشش داده شده است .

همچنین پخش 300 مورد زیرنویس تلویزیونی به مدت 150 دقیقه، برگزاری 48 کلاس خبرنگاری، تصویربرداری، تدوین و آموزش 110 هنرجو در باشگاه خبرنگاران جوان و اجرای 128 برنامه فرهنگی ، هنری و ورزشی در بین کارکنان رسانه استانی از دیگر برنامه های اوقات فراغت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی بود که سید محسن لطیفی به آنها اشاره کرد.

لطیفی اظهارکرد: صدا و سیما جزو دستگاه های مسئول در حوزه اوقات فراغت است که تلاش می کند با برنامه ریزی و تولید برنامه های فاخر نقش موثری در این حوزه ایفا کند.



جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام وخدا قوت باآرزوی سلامتی وموفقیت کلیه... منصور ذکاوتی ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ ۰۹:۲۷

منصور ذکاوتی
باسلام وخدا قوت
باآرزوی سلامتی وموفقیت کلیه همکارانم درمز کزآذربایجان شرقی(تبریزشهرخوش نقش)
بخاطرعمل همسرم دربیمارستان بین الملی تبریز.اموررفاهی مرکزتبریزباهماهنگی اموررفاهی مرکزاردبیل سوئیتی رادراختیارم گذاشتند.خواستم بدین وسیله ازمدیرکل محترم حاجی آقا
سید محسن لطیفی وکلیه همکاران که درجهت رفاه همکاران تلاش شبانه روزی می نمایندتقدیر وتشکر نمایم.امیدوارم استفاده کنندگان ازاین نعمت قدرش رابدانند.موفق باشید.منصورذکاوتی بازنشسته مرکزکیش
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ ۰۹:۲۷