جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

30000413 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

30000413

Loading the player...

امروزه غالب رسانه‏ های دیداری و شنیداری و حتی تکنولوژی‏های نوین ارتباطات متعامل‏ (دو طرفه)ناگزیر از شناخت طبقات و طیف‏ های متنوع و مختلف مخاطبان خویش می‏باشند.

 رادیو یک وسیله نیرومند فرهنگی است و از فرهنگ مایه می گیرد و در عین حال خود سبب دگرگونی و تحولاتی در فرهنگ می شود.

می‌توان گفت باید به مخاطب رادیو به عنوان یک عنصر فعال، پویا و صاحب اراده و شناخت نگریسته شود زیرا که قادر است تحولات بسیاری را در سطح جامعه به وجود آورد. مخاطب در مسیر حرکت زندگی نیازهایی دارد که این نیازها اصلاح می‏شود. تغییر شکل‏ می‏یابد و گسترده یا محدود می‏شود.

او می‏ تواند از هزاران راه که در پیش‏رو دارد برای‏ ارضای نیازهای خود بهره جوید از جمله این راه‏ها استفاده از پیام‏های وسایل ارتباط جمعی‏ است. بنابراین برای اینکه بتوان پیام‏های هدفمند، سازنده و نقش آفرین خود را به مخاطب‏ برسانیم او را در جریانی دو سویه به حساب آورده و نیازها و خواسته‏هایش را بشناسیم در غیر این صورت راه‏های بسیاری برای جایگزین شدن پیام وجود دارد.

برنامه « 30000413 » کاریست از صدای مرکز آذربایجان شرقی و به تهیه‌کنندگی آقای محمد جعفر نوروزی شاد که با هدف ایجاد ارتباط بیشتر با شنوندگان رادیو تدارک دیده شده است.  این برنامه متناسب با درخواست مخاطبان به پخش موسیقی‌های با کلام و بی‌کلام می‌پردازد. مخاطبان شبکه استانی صدا می‌توانند هر شب بعد از خبر سراسری ساعت 24 شنونده این برنامه باشند.