رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

' 12 فروردین ' روز جمهوری اسلامی بزرگترین هدیه نوروزی به ملت شریف ایران است

' 12 فروردین ' روز جمهوری اسلامی بزرگترین هدیه نوروزی به ملت شریف ایران است


مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: ' دوازدهم فروردین ' روز غرور و سرافرازی و سربلندی ملت مسلمان و احقاق حق و پیروزی دین بود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی این سازمان، تراب محمدی در بازدید از مراكز دایمی و موقت ستاد دایمی تسهیلات سفرهای استان تاكید كرد: روز جمهوری اسلامی بزرگترین هدیه نوروزی به ملت شریف ایران است.

وی افزود: در یوم الله 12 فروردین 58 مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی به رهبری امام امت با حضور یكپارچه و آگاهانه در پای صندوق‌های رای و با انتخاب و تاریخ ساز خود بساط پوشالی ظلم و استبداد رژیم ستم شاهی را برای همیشه تاریخ برچیدند و نخستین گام برای استقرار حكومت متكی بر آرا واقعی مردم برداشته شد.

وی گفت: 12 فروردین روز جریان یافتن خون تازه در شریان‌ های هستی ایران، بخشیدن جانی دوباره به پیكر اسلام، دمیدن روح امید در كالبد زمانه، نویدبخش پگاه پیروزی و غلبه حق علیه باطل است و این یوم‌الله پر بركت سرآغازی بر حیات واقعی اسلام در عصر دنیامداران زرپرست و زورمدار است كه از معنویت و روحانیت گسسته و سعادت ابدی خود را در پیروی از امیال و آرزوهای پست مادی و حیوانی جستجو می‌كنند.

محمدی افزود: در سی و پنج سال تولد انقلاب اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر حضرت آیت الله خامنه ای ولی امر مسلمین جهان، به عینه شاهدیم كه انقلاب اسلامی با وجود اینكه در طول حیات خود آماج سهمگین‌ترین هجمه‌ها قرار گرفته و هیچ‌گاه از كینه‌ توزی‌ها و توطئه‌های دشمنان در امان نبوده است اما با تكیه بر عنایات خداوند متعال و بهره ‌مندی از ولایت مداری و رهبری هوشمندانه و حضور مستمر مردم در صحنه مبارزه تاكنون نه تنها دچار آسیب جدی نشده بلكه روز به روز با انگیزه و قدرت بیش‌تر به راه خود ادامه می‌دهد.

مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: امسال كه با درایت و مدیریت رهبری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده، ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر و پیروی از رهنمودهای حكیمانه رهبری می‌كوشد با حضور حماسی و تعهد دینی در همه عرصه‌ها، ظرفیت‌های بالقوه را شكوفا ساخته و زمینه را برای تبدیل ایران به الگوی جهانی حكومت اسلامی فراهم نماید.

محمدی با تبریك این روز به یاد ماندنی تاكید كرد: امسال بیش از گذشته، مساعی خود را در جهت توسعه و پیشرفت ایران اسلامی معطوف كرده و با تاكید بر آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر از هیچ كوششی در این راه دریغ نخواهیم ورزید.