سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

"چای نبات" شبکه سهند برای صبح های پاییزی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

"چای نبات" شبکه سهند برای صبح های پاییزی

Loading the player...

 

برنامه صبحگاهی "چای نبات" در ایام پاییز از شبکه سهند به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی "چای نبات" عنوان سری جدید برنامه صبحگاهی شبکه سهند است که به تهیه کنندگی مهدی گوهریان از آغازین روز ماه ربیع الاول تقدیم مخاطبان این شبکه می شود.

این برنامه از استودیو شیشه ای این شبکه با دکور پاییزی و با هدف خلق اوقاتی پرانرژی و نشاط انگیز پخش می شود و در آن بخش های مختلفی چون: اجرای ورزش صبحگاهی در نقاط دیدنی کلانشهر تبریز و شهرستانها، برقراری ارتباط زنده تصویری با خبرنگاران شهرستان ها، بررسی آخرین اخبار استان و کشور در روزنامه ها و خبرگزاریها، دعوت از ورزشکاران و هنرمندان در رشته های مختلف به برنامه ، بحث های کارشناسی، بررسی مناسبت های روز، بررسی وضعیت آب و هوای استان به صورت مستقیم از سازمان هواشناسی، پخش ترانه ها و سرودهای محلی و ملی، وله، کلیپ  و ... گنجانده شده است.

همچنین اجرای پویش های مردمی با موضوعات مختلف اعم از مشکلات و مسائل شهری و مردمی و پخش مطالب مخاطبان در قالب پیامک، سوژه های تصویری و .. از طریق سامانه پیامکی 30000411 و شماره اختصاصی برنامه در فضای مجازی از دیگر بخش های جذاب " چای نبات " شمرده می شود.

سال تولید: 1399

 

موحدی کارگردان تلویزیونی، شاهدی کارگردان هنری و تدوین گر، مالک بیرامی گرافیست، عبداللهی دستیار تهیه، کماری منشی صحنه، وطن پرست مجری، شکاری گزارشگر، جلیلی – نکو – برزگر تصویربرداران، ابراهیمی صدابردار، نکو نورپرداز، شهیرلادی دستیار صدا و تصویر، فرشباف گریمور این می باشد.