سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱

"رزم آوران شبکه سهند" در قاب شبکه های سراسری - نمایش محتوای خبر

 

 

"رزم آوران شبکه سهند" در قاب شبکه های سراسری

مستند مسابقه "رزم آوران " اولین مسابقه رزمی وزرهی کشور به تهیه کنندگی عباس احمدزاده و مرتضی مقدس از امروز در کنداکتور شبکه اول سیما قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، اولین مسابقه رزمی وزرهی کشور تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی است که با استفاده از گلوله های جنگی  آمادگی و توان رزمی نیروهای مسلح کشور را در قالب مسابقه به تصویر می کشد.

 

این مستند – مسابقه مطابق با استانداردهای بین المللی مسابقات ارتش های جهان و با مشارکت 9 تیم از نیروهای تکاوری و زرهی تیپ مکانیزه امام زمان (عج) سپاه پاسداران در محل این تیپ در 18 قسمت 45 دقیقه ای ضبط و از امروز به روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

گفتنی است در این مسابقه، در مجموع 90 شرکت کننده در سه مرحله با هم رقابت می کنند که در مرحله دوم 6 تیم و در مرحله 3 تیم باقی می ماند تا در پایان تیم برنده مشخص شود.

در این مسابقه سردار فتحعلی زاده سر داور و سرهنگ علی نژاد کمک داور می باشند.

محمدندیمی و مجتبی نکو کارگردان ، مهدی علمداری دستیار کارگردان ، مجتبی نکو مدیرتصویربرداری و نورپردازی، حسین نظری و رضا غفاری دستیار تهیه کننده، حسین نظری منشی صحنه، مهداد کرباسی آهنگساز و تنظیم موسیقی، بهروزی و مقدس نویسنده، نیکدل گوینده متن، مسعود ابراهیمی – محمدحسین رحیمی صدابردار و صداگذار ، وحید ابراهیمی دستیار صدابردار، مجتبی نکو –نیکمرد - مقصود حق آخری – حمید نیکمندان – مسعود وطن خواه – حسین برزگر – هاشم کنعانی – کمال پورفرج – یعقوب فعال – رحیم عباسیان – ابراهیم محمدی تصویربردار، غلامی – صابری – آرش زارعی دستیار تصویربردار، مسعود وطن خواه اصلاح رنگ، فرزاد قهاری گرافیست، حیدرزاده گریمور، مهدی حسینی علمداری برنامه ریز و مسئول فنی، محمدرضا نیکمندان و مرتضی مقدس تدوینگر و پروین قدس طراح صحنه رزم آوران هستند.

علاقه مندان به این مستند - مسابقه می توانند روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 19:30 از شبکه اول سیما ؛ روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 18:00 از شبکه شما ؛ و پنجشنبه و جمعه هر هفته از ساعت 21:00 از شبکه سهند بیننده این برنامه باشند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ