رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۸

یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سراب برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سراب برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز سراب به همت بسیج دانش آموزی با حضور جمعی از مردم و مسئولان شهرستانی سه شنبه شب برگزار شد.

یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سراب برگزار شد

نماینده مردم آذربایجانشرقی درمجلس خبرگان رهبری در این مراسم گفت: شهدا با نثار خون خود حرکت انقلابی مردم ایران اسلامی را ماندگار کرده و موجب بیداری مسلمانان آزاده جهان شدند.
آیت الله میرزا هادی ملکوتی افزود: راه بقای دین و ترویج ارزش های دینی در گرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
وی، بر تقویت وگسترش بصیرت در بین مردم و بویژه نسل جوان تاکید کرد و افزود: دشمنان با هر ترفند و حربه ای در فکر ایجاد ناامنی در ایران و نابودی اتحاد مردم هستند.
وی اظهار کرد: تا زمانی که تفکر بسیجی با رهبری های حکیمانه مقام عظمای ولایت و پیشتیبانی امت وفادار و همیشه در صحنه، پشتوانه نظام و انقلاب باشد ،دشمن نخواهد توانست اهداف پلید خود را در جامعه اسلامی پیاده کند.
وی ، وحدت، همدلی و تبعیت از ولایت را از اهداف والای انقلاب عنوان کرد و افزود: امروز دشمن به جایگاه و نقش رهبری پی برده و به همین علت با ترفندها و توطئه های مختلف سعی در تفرقه افکنی دربین مردم و مسئولان دارد.
نماینده مردم آذربایجانشرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت: تمام تلاش استکبار و دشمنان بر این است تا گره مستحکم مردم با ولایت را پاره کرده و مردم را نسبت به اهداف نظام اسلامی و خون شهدا بی اعتماد سازند.
آیت الله ملکوتی افزود: بقا و داوم واقعی نظام اسلامی در گرو تبعیت مطلق از ولایت فقیه و هوشیاری و بصیرت ملت ایران است.
وی با بیان اینکه پیروزی در دفاع مقدس ، نتیجه تکیه بر اصل وحدت و همدلی است گفت: هر وقت دشمن به فروپاشی این اصل اساسی موفق شود در آن صورت می تواند راه شوم خود را هموارتر ببیند.
در ادامه این مراسم مداحان در مدح امام حسین (ع) و شهداء مدیحه سرایی کردند. / ایرنا