حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۸

گئجه لر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گئجه لر

Loading the player...

-

در دنياى امروز، انسان زير سلطهٔ تکنولوژي، نيازى روزافزون به استراحت و سرگرمى دارد تا بتواند اضطراب‌ها و نگرانى‌هاى ناشى از زندگى دشوار ماشينى را التيام بخشد و با روحيه‌اى بهتر و آماده‌تر به کار و تلاش سازنده و سودمند بپردازد.
 
در اين ميان، وسايل ارتباطى جمعى به‌عنوان مهم‌ترين ابزار تفريحى و سرگرمى افراد به شمار مى‌روند که با پخش و انتشار برنامه‌هاى سرگرم‌کننده، بر الگوى رفتارى اوقات فراغت انسان اثراتى تعيين‌کننده دارند و از اين طريق است که فرد از تنهائى و زندگى سخت روزمره‌ٔ خود رهائى مى‌يابد و با محيط بيرونى تماس برقرار مى‌کند.
 
برنامه "گئجه لر" با ریتم و ترکیبی متفاوت روی آنتن شبکه سهند می رود و هدف آن ایجاد فضایی شاد و نشاط انگیز برای خانواده هاست . آیتم های مختلف این برنامه اعم از گزارش های مردمی، ارتباط تصویری با کارشناسان، اجرای موسیقی زنده ، عکس ها و فیلم های ارسالی بینندگان و آیتم طنز با حضور تماشاگران است. این برنامه در کنار بخش های مفرح ، نیم نگاهی هم به مناسبت ها و موضوعات روز دارد و قرار است تا پایان اسفند میهمان خانه های بینندگان گرم و میهمان نواز مردم در نقاط مختلف کشور اسلامیمان باشد.
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ