اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل | سه‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۵

گئجه لر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گئجه لر

Loading the player...

دستیار تهیه و مدیرتولید: غلامحسین وظیفه ساران 

مدیرصحنه: قادر سرافراز 

مجری: حامد امجد ، محمد پورعبدالله فرشباف 

بازیگر بخش طنز: علیرضا رنجی پور 

تصویربرداران: رحیم عباسیان ، مقصود حق آخری، مسعود وطن خواه و صمد آقایی 

صدابردار: سید محمود سجادیان 

گرافیست: کمال رحیمی مونتور و حسین  بیرامی 

در دنياى امروز، انسان زير سلطهٔ تکنولوژي، نيازى روزافزون به استراحت و سرگرمى دارد تا بتواند اضطراب‌ها و نگرانى‌هاى ناشى از زندگى دشوار ماشينى را التيام بخشد و با روحيه‌اى بهتر و آماده‌تر به کار و تلاش سازنده و سودمند بپردازد.
 
در اين ميان، وسايل ارتباطى جمعى به‌عنوان مهم‌ترين ابزار تفريحى و سرگرمى افراد به شمار مى‌روند که با پخش و انتشار برنامه‌هاى سرگرم‌کننده، بر الگوى رفتارى اوقات فراغت انسان اثراتى تعيين‌کننده دارند و از اين طريق است که فرد از تنهائى و زندگى سخت روزمره‌ٔ خود رهائى مى‌يابد و با محيط بيرونى تماس برقرار مى‌کند.
 
برنامه "گئجه لر" با ریتم و ترکیبی متفاوت روی آنتن شبکه سهند می رود و هدف آن ایجاد فضایی شاد و نشاط انگیز برای خانواده هاست . آیتم های مختلف این برنامه اعم از گزارش های مردمی، ارتباط تصویری با کارشناسان، اجرای موسیقی زنده ، عکس ها و فیلم های ارسالی بینندگان و آیتم طنز با حضور تماشاگران است. این برنامه در کنار بخش های مفرح ، نیم نگاهی هم به مناسبت ها و موضوعات روز دارد و قرار است تا پایان اسفند میهمان خانه های بینندگان گرم و میهمان نواز مردم در نقاط مختلف کشور اسلامیمان باشد.
 
این برنامه که تهیه کنندگی آن را احد محمودنسب برعهده دارد، هر شب از ساعت 21:00 به مدت 55 دقیقه پخش میگردد.
سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ