جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

گشت های موتوری و پیاده نیروی انتظامی مراغه افزایش یافت

گشت های موتوری و پیاده نیروی انتظامی مراغه افزایش یافت


فرمانده نیروی انتظامی مراغه گفت: برای ایجاد امنیت بیشتر در منطقه و پیشگیری از وقوع سرقت و سایر تخلفات، تعداد گشت های پیاده، موتوری و خودرویی نیروی انتظامی در این شهرستان افزایش یافت.

سرهنگ ˈعیسی هاتفیˈ  افزود: با توجه به آغاز مسافرت های نوروزی، نیروی انتظامی با همکاری مردم تمام توان خود را در راستای پیشگیری از سرقت بکار می گیرد. وی با تاکید بر رعایت قوانین و مسایل ایمنی از سوی مردم، گفت: با تداوم همکاری و مشارکت مردم با ماموران و تلاش پلیس در تعطیلات نوروز امیدواریم شاهد کاهش تلفات جاده ای و شهری در این شهرستان باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی مراغه با اشاره به اینکه امنیت یک موضوع فراملی است، اظهارکرد: مردم نقش بسزایی در این ارتباط دارند و در زمان کنونی فضای تعاملی خوبی بین مردم و پلیس ایجاد شده است.
سرهنگ هاتفی ˈنوروزی پر نشاط با رعایت قوانین و احترام به دیگرانˈ را شعار امسال نیروی انتظامی اعلام کرد و افزود: داشتن فضای امن و آرام در جامعه نیازمند رفتار خوب پلیس با مردم است.

وی یادآوری کرد: مردم در صورت عزیمت به مسافرت باید تمام جوانب امنیتی را در نظر گرفته و حداقل یک نفر از همسایگان یا فامیل های امین را در جریان مسافرت خود قرار دهند.

فرمانده نیروی انتظامی مراغه ادامه داد: در تعطیلات نوروز به منظور جلوگیری از سرقت اسباب منزل از سوی سارقان، اسباب کشی فقط با مجوز نیروی انتظامی انجام و با متخلفان در این زمینه برخورد می شود.
هاتفی از خانواده ها خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و شماره تلفن110 همچنان پل ارتباطی بین مردم و نیروی انتظامی برای دریافت گزارش های مردمی است.