جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

گشایش نمایشگاه آثار برتر نخستین عکس فضای سبز در تبریز - نمایش محتوای خبر

 

 

گشایش نمایشگاه آثار برتر نخستین عکس فضای سبز در تبریز

دبیر نخستین جشنواره عکس فضای سبز تبریز از برپایی نمایشگاه برترین عکس های بخش حرفه ای این جشنواره خبر داد.

گشایش نمایشگاه آثار برتر نخستین عکس فضای سبز در تبریز

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز، محمدحسین حسن زاده افزود: در این نمایشگاه ، 30 فریم از عکس های برتر نخستین جشنواره عکس فضای سبز تبریز با موضوع لاله ها و فضای سبز تبریز به نمایش گذاشته شده است.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه از 23 تا 25 شهریور از ساعت 17 تا 19 در محل نگارخانه استاد یاسمی واقع در تبریز، خیابان امام نرسیده به چهار راه آبرسان، خانه فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال برگزاری است.
دبیر نخستین جشنواره عکس فضای سبز تبریز یادآور شد: این جشنواره با هدف اشاعه فرهنگ حفظ و گسترش فضای سبز شهری، گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری مرتبط با عکاسی و نگاه خلاقانه به فضای سبز شهر و پارک ها، دید هنری در رابطه با زیبایی های پارک ها و فضای سبز و دید چالشی نسبت به وضعیت موجود پارک های تبریز بر پا شد.
حسن زاده ادامه داد: آیین اختتامیه این جشنواره نیز پنجشنبه اول مهر امسال ساعت 17 با تجلیل و اهدای جوایز نفرات برتر در تالار اندیشه سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز واقع در تبریز، پارک بزرگ ائل گلی برگزار می شود.
وی گفت: عکس های برتر بخش آماتور این جشنواره نیز به طور همزمان در سایت سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز به نمایش گذاشته شده است.