رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

گروه های آتش نشانی مراغه در سه نوبت آماده مقابله با حوادث سال نو است

گروه های آتش نشانی مراغه در سه نوبت آماده مقابله با حوادث سال نو است


رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: ماموران این سازمان در گروه های امداد و نجات و اطفای حریق آماده خدمت رسانی به مردم در برابر هرگونه خطرات احتمالی در تعطیلات نوروزی هستند.

ناصر صمدیان روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سازمان بر اساس ماموریت های خود مانند سال های گذشته به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به مردم در برابر هرگونه حوادث است.

وی اظهاركرد: این سازمان برای شتاب بخشی در امداد رسانی به حادثه دیدگان احتمالی، در سه نوبت كاری به صورت آماده باش هستند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه ادامه داد: شهروندان در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه می توانند در تمام ساعات شبانه روز در اسرع وقت با شماره تلفن 125 و یا 2274444، 3254444 و 4404444 تماس گرفته و آدرس دقیق محل حادثه دیده برای اعزام سریع ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعلام كنند.

صمدیان گفت: این سازمان با استفاده از شش دستگاه ماشین اطفای حریق به همراه ماشین آلات امداد و نجات و آمبولانس آماده خدمات رسانی به شهروندان در این ایام است.

وی با تاكید بر لزوم رعایت نكات ایمنی در ایام تعطیلات نوروزی افزود: با توجه به مسافرت برخی همشهریان به نقاط مختلف كشور، رعایت نكات ایمین از جمله قطع گاز و برق برخی دستگاه های الكتریكی خانگی از طریق كنتور برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار ضروری است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه اظهاركرد: رعایت نكات ایمنی در حین جمع آوری بخاری های گاز سوز از جمله نصب درپوش بر روی وروردی گاز به وسایل گازسوز، موجب ایجاد اطمینان خاطر و جلوگیری از وقوع حوادث خواهد شد.