سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

کی روش: لیست بازی مقابل سوریه در تهران نهایی می شود/ تبریز ظرفیت میزبانی بازی های تیم ملی را دارد (1) - نمایش محتوای خبر

 

 

کی روش: لیست بازی مقابل سوریه در تهران نهایی می شود/ تبریز ظرفیت میزبانی بازی های تیم ملی را دارد (1)

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور با بیان اینکه لیست نهایی بازیکنان برای بازی مقابل سوریه پس از بازگشت به تهران مشخص می شود، گفت: در پی بازدید و مشاهده نزدیک روز گذشته از امکانات ورزشی تبریز متوجه شدم این شهر ظرفیت میزبانی بازی های تیم ملی را دارد.

کی روش: لیست بازی مقابل سوریه در تهران نهایی می شود/ تبریز ظرفیت میزبانی بازی های تیم ملی را دارد (1)

کارلوس کی روش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با خوب ارزیابی کردن امکانات ورزشی تبریز و گسترش فولاد افزود: برای میزبانی این شهر از بازی های تیم ملی باید مکاتبه های لازم با فیفا انجام شود تا این فدراسیون از این امکانات بازدید و تائیده نهایی را بدهد.
وی با قدردانی از مدیریت باشگاه گسترش فولاد تبریز برای ایجاد امکانات لازم ورزشی و کمک های این باشگاه به تیم ملی فوتبال اظهار کرد: اعتقاد دارم امکانات خوب این باشگاه زمینه لازم برای انجام بازی های تیم ملی را دارد.
کی روش، در پاسخ به اعلام لیست تیم ملی ادامه داد: پس از بازگشت به تهران و جلسه با کادر فنی تیم ملی لیست نهایی تیم اعلام می شود.
وی با اشاره به مصدومیت علیرضا بیرانوند گفت: به علت مصدومیت وی نمی توانیم او را برای بازی در مقابل سوریه به مالزی ببریم.
کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به دعوت باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز و بازدید از امکانات ورزشی آن امروز در تبریز به سر می برد. / ایرنا