جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

کمالوند: گسترش فولاد با دو تیم سایپا و داوری مسابقه داد - نمایش محتوای خبر

 

 

کمالوند: گسترش فولاد با دو تیم سایپا و داوری مسابقه داد

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با انتقاد شدید از نحوه قضاوت تیم داوری بازی با سایپا، گفت: امروز گسترش فولاد با دو تیم سایپا و تیم داوری مسابقه داد.

کمالوند: گسترش فولاد با دو تیم سایپا و داوری مسابقه داد

فراز کمالوند در کنفرانس خبری پس از بازی با سایپا، اظهار کرد: همه سوت هایی که قاضی این بازی می زد روی اعصاب بازیکن های ما بود و اجازه نمی داد با اشتباه های خود دستورهای تاکتیکی ما در زمین مسابقه اجرا شود.

وی افزود: باشگاه گسترش فولاد به طور قطع پس از بازی از اشکان خورشیدی داور این دیدار به فدراسیون فوتبال شکایت می کند تا نسبت به احقاق حق خود اقدام کرده باشیم.

کمالوند با بیان اینکه بازی بدی را از شاگردانش مشاهده کرد، گفت: در هر حال هوا آن روزهای تبریز با برودت بالا اجازه تمرین های منجسم را به تیم ها نمی دهد و همین امر سبب شده است نا آماده وارد لیگ شویم.

وی ادامه داد: در این شرایط بسیار حساس به تعطیلات نیم فصل به شدت نیازمند بودیم که با برگزاری اردوی ترکیه می توانیم به روند قبلی امتیازگیری خود در لیگ برتر ادامه دهیم.

کمالوند با انتقاد از مهاجم های تمیش که در امر گلزنی ناموفق عمل می کنند، یادآور شد: آنها در تمرین ها عالی هستند اما زمانی که در زمین مسابقه حاضر می شوند ناکام بوده و از فرصت های به دست آمده نمی توانند به خوبی استفاده کنند.

وی درباره عملکرد سیدمهدی سیدصالحی در خط حمله ، گفت: این بازیکن تازه وارد نا آماده نبود بلکه با سایر نفرات تیم ناهماهنگ بود که در ادامه لیگ و فرصت تعطیلات این معضل نیز حل می شود.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز درباره انتقال مهدی کیانی به تراکتورسازی نیز گفت: این بازیکن دلش با تراکتور بود و خودش تمایلی به ماندن در گسترش نداشت که ما نیز مانع این کار نشدیم.

به گزارش ایرنا، سرمربی تیم فوتبال سایپا نیز در کنفراس خبری با اشاره به بازی سخت امروز تیمش مقابل گسترش فولاد، گفت: ما سه امتیاز این بازی را به سختی گرفتیم و اگر تجربه بازیکن های ما نبود این امر میسر نمی شد.

مجید جلالی افزود: تیم حریف نیز در تمامی خطوط از قدرت بالائی برخوردار بود اما سایپا اجازه ایجاد فرصت های گل به گسترش فولاد را نداد.

وی اضافه کرد: در ادامه لیگ برتر تلاش می کنیم به روند نتایج درخشان خود ادامه دهیم .

دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و سایپا با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم تهرانی پایان یافت.