جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

کمالوند: مقابل استقلال تهران فوتبال آذربایجان را سربلند می کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

کمالوند: مقابل استقلال تهران فوتبال آذربایجان را سربلند می کنیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: مقابل استقلال تهران ، فوتبال آذربایجان را با ارایه بازی زیبا و تماشاگرپسند سربلند می کنیم.

فراز کمالوند در کنفرانس خبری قبل از بازی با استقلال تهران اظهار کرد: ما در این بازی برای کسب سه امتیاز ارزشمند تلاش خواهیم کرد اما با بازی حساب شده و منطقی به دنبال کسب پیروزی هستیم.

وی با بیان اینکه استقلال را به خوبی آنالیز کرده است، افزود: پس از سپری شدن پنج هفته از لیگ برتر در حال حاضر تیم های مختلف از یکدیگر شناخت خوبی پیدا کرده اند و ما نیز نسبت به نقاط ضعف و قوت حریف خود آشنائی داریم که تلاش می کنیم با اتخاذ تدابیری راه های نفوذ حریف به دروازه خود را ببندیم و از روزنه های خط دفاعی آنها برای رسیدن به گل استفاده کنیم.

کمالوند اضافه کرد: بازی مقابل تیم های سرخابی تهران فارغ از جایگاه جدولی آنها همیشه سخت است و ما نیز فردا بازی دشواری مقابل استقلال خواهیم داشت اما به داشته ها فنی خود ایمان داریم و می توانیم با حمایت هواداران فوتبال آذربایجان به موفقیت دست یابیم.

وی با اشاره به همزمانی بازی دو تیم تبریزی گسترش فولاد و تراکتورسازی، اظهار کرد: فدراسیون فوتبال به گونه ای باید برنامه ریزی کند که تیم های همشهری از ظرفیت تماشاگران بتوانند به خوبی استفاده کنند.

کمالوند ادامه داد: در این رابطه پس از بازی فردا با هماهنگی باشگاه نامه ای به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال می کنیم تا حداقل اگر امکان برگزاری بازی های دو تیم همشهری در دو روز متفاوت وجود نداشته باشد، لااقل ساعت برگزاری آنها تغییر یابد.

وی، با بیان اینکه در بازی فردا محمدامین درویشی و مجتبی ترشیز به دلیل مصدومیت برای گسترش فولاد نمی توانند بازی کنند، گفت: بقیه نفرات در آمادگی کامل قرار دارند.

کمالوند، از استقلال تهران به عنوان پرمهره ترین و گران ترین تیم لیگ برتر یاد کرد که از کادرفنی مجربی برخوردار است.

وی اظهار کرد: مقابل چنین تیمی باید هوشمندانه و حساب شده بازی کنیم.

دیدار تیم های گسترش فولاد و استقلال تهران فردا / سه شنبه/ راس ساعت 17 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود.

استقلال با 9 و گسترش فولاد با 8 امتیاز در رده های سوم و چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

پرویز مظلومی سرمربی استقلال تهران به دلیل تاخیر در برنامه سفر به تبریز در کنفرانس خبری حضور نیافت.