جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده در مراغه برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده در مراغه برگزار شد

کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر در شهرستان مراغه برگزار شد.

کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده در مراغه برگزار شد

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، این کارگاه با همکاری کمیسیون امور بانوان فرمانداری و با حضور جمعی از بانوان شاغل اداره ها و نهادهای این شهرستان در محل این فرمانداری انجام شد.
در این کارگاه آموزشی مدرسان حوزه انتظامی آموزش های لازم در خصوص عفاف و حجاب، آسیب شبکه های اجتماعی و اینترنتی، راهکارهای حفظ بنیان خانواده و تغییر سبک زندگی اسلامی ارایه کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مراغه در این آیین با یادآوری آسیب های بدحجابی در کانون خانواده ها، گفت: هم اکنون شبکه های اجتماعی به ابزاری برای کاهش صمیمیت بین خانواده تبدیل شده است.
سرگرد کاظم امیرتیغی افزود: ایجاد رقابت ناسالم بین جوانان برای انجام بزه های اجتماعی، کاهش اثربخشی در تحصیل و شکستن قبح اجتماعی و روانی از مهمترین آسیب های فصای مجازی است.
وی اظهار کرد: خطرات گوشی های جدید از جمله شامل فعال بودن جی پی اس به منظور شناسایی محل فرد، فعال بودن دوربین برای عکاسی و فیلم برداری و فعال بودن میکروفن گوشی جهت شنود بوده که تمامی این فعالیت ها بدون متوجه شدن صاحب گوشی، قابل انجام است.
امیرتیغی، ادامه داد: تبدیل تهدید سخت به تهدید نرم و تغییر چهره در نبرد از دیگر اهداف دشمنان از راه اندازی شبکه های اجتماعی و تاثیر در فرهنگ است.
شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در 147 کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.