جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

کارآفرینان بخش خصوصی محور اصلی توسعه آذربایجان شرقی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

کارآفرینان بخش خصوصی محور اصلی توسعه آذربایجان شرقی هستند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: مسئولیت اصلی در توسعه مناطق مختلف شهری و روستایی آذربایجان شرقی برعهده بخش خصوصی و به ویژه کارآفرینان این بخش است.

کارآفرینان بخش خصوصی محور اصلی توسعه آذربایجان شرقی هستند

محمد صادق پورمهدی روز سه شنبه در شورای اداری شهرستان چاراویماق افزود: مسئولان دولتی باید پشتیبان کارآفرینان بخش خصوصی باشند و برای بهره برداری از ظرفیت های محلی با کمک کارآفرینان تلاش کنند. 
وی با اشاره به اینکه اقدام و عمل به عمل است و نه به سخنرانی، گفت: تمامی دستگاه های دولتی باید به تکلیف خودشان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی عمل کرده و به مشکلات مردم رسیدگی کنند.
وی توسعه هر منطقه از استان آذربایجان شرقی را وابسته به گسترش همکاری های دولت و ملت در آن منطقه دانست و افزود: مسئولان محلی به بهانه های واهی سد راه افراد کارآفرین نشوند. 
وی گفت: برای توسعه شهرستان ها و روستاهای آذربایجان شرقی نباید هیچ محدودیتی وجود داشته باشد و همه مسئولان موظف هستند با رعایت ضوابط و راهکارهای مناسب برای توسعه مناطق مختلف استان تلاش کنند.
پورمهدی از فرماندار چاراویماق خواست تا از سرمایه گذاران در بخش خصوصی برای توسعه شهرستان دعوت کرده و بر فراهم سازی زمینه های اشتغال زایی بانوان بیش از پیش توجه کنند. 
رحیم بلال زاده، فرماندار چاراویماق نیز در این آئین مساعدت و تخصیص اعتبار به طرح های عمرانی در حال اجرای شهرستان را خواستار شد.
به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری پیش از حضور در شورای اداری این شهرستان از طرح های عمرانی و خدماتی شهر قره آغاج بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت آنها قرارگرفت.
محمد صادق پورمهدی امروز از کارخانه گچ، مجتمع رفاهی و خدماتی آبگرم و کارگاه تولیدی لباس بانوان چاراویماق بازدید کرد.
چاراویماق با حدود 35 هزار نفر جمعیت در 180 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.