رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

چاراویماق برای استقبال از مسافران نوروزی آماده است

چاراویماق برای استقبال از مسافران نوروزی آماده است


فرماندار چاراویماق گفت: این شهرستان آماده استقبال از مسافران در ایام تعطیلات نوروزی است.

'محمد عبدالهی' روز سه شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: اجرای طرح‌های ویژه نوروزی از سوی دستگاه‌ها و نهادهای این شهرستان برای استقبال از مسافران در حال انجام است.

وی با بیان اینكه در این راستا جمعیت هلال احمر، شبكه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و نیروی انتظامی اقدام های لازم را برای استقبال از مسافران نوروزی انجام داده‌اند، اظهاركرد: برای این منظور بیش از 20 امدادگر جمعیت هلال احمر در جاده‌های چاراویماق اقدام به ارایه خدمات به مسافران می‌كنند.

فرماندار چاراویماق با بیان اینكه محل‌های اسكان مسافران در این شهرستان آماده شده است‌، یادآوری كرد: بازرسی ‌های لازم در این زمینه انجام و مشكلات موجود رفع شده است.

عبدالهی افزود: در این ایام راهنمایان مسافران و گردشگران در ورودی های شهر استقرار یافته و اقدام به توزیع نقشه شهر و اماكن دینی در بین مسافران می كنند.

وی از راه اندازی سامانه دیجیتال تلویزیون در این شهر خبر داد و اظهار كرد: این سامانه به زودی از سوی صدا و سیمای استان در این شهرستان نصب می شود و مردم می توانند از این سامانه بهره مند شوند.

عبدالهی از اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان خواست در آستانه سال جدید و ایام تعطیلات نوروزی بر قیمت كالاها در بازار نظارت كند.