حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۷

پوشش کامل سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی. - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش کامل سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی.

سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از 16 تا 21 مهرماه در تبریز برگزار و مرحله به مرحله این تور از رادیو تبریز و سیمای سهند پخش می شود .

پوشش کامل سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، این رویداد بین المللی که هر سال در مسیر استان های آذربایجان شرقی ، غربی و اردبیل برگزار می شود تصاویر این تور با تلاش همکاران در معاونت های سیما، صدا و خبر تقدیم علاقمندان این رویداد ورزشی خواهد شد. مهدی جولا تهیه کننده ، محمدرضا نیکمندان دستیار تهیه و تدوینگر ، حسین برزگر و حسن حسین زاده تصویربردار از عوامل سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از شبکه سهند هستند.

رادیو تبریز هم به صورت زنده روند تور سی و دوم ایران- آذربایجان را با گزارش­های داریوش رضوان در مسیرهای مختلف در برنامه های سحرلر، صدای ورزش و گزارش ورزشی به اطلاع مخاطبان خود خواهند رساند. همچنین معاونت خبر هم همراه دوچرخه سواران خبرهای مرحله به مرحله تور را در قالب خبر و گزارش به سمع و نظر ورزش دوستان خواهد رساند.

سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان 16 مهرماه با حضور 17 تیم داخلی و خارجی در تبریز استارت خواهد خورد.