رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

پوشش مسابقات فوتسال قهرمانی زیر بیست سال آسیا – تبریز 2019 - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش مسابقات فوتسال قهرمانی زیر بیست سال آسیا – تبریز 2019

مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا که به میزبانی ایران و در تبریز برگزار می شود به صورت مستقیم از شبکه استانی سهند و شبکه ورزش پوشش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی صداو سیمای مرکز آذربایجان شرقی، این مسابقات در چهار گروه و با شرکت 12 تیم از کشورهای افغانستان ، هنگ کنگ، تایلند ، لبنان ، قرقیزستان ، ژاپن ، ویتنام ، تاجیکستان ،عراق ، اندونزی ، چین تایپه و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران از 24 خردادماه آغاز می شود و تلاش می شود بازی های تیم ملی ایران و بازی های حساس به طور کامل پوشش داده شود.

بنابر اعلام فدراسیون فوتبال بازی افتتاحیه جمعه 24 خرداد بین تیم های ایران و هنگ کنگ در سالن پورشریفی برگزار می شود.این بازی ها تا اول تیرماه ادامه داشته و دیدارهای رده بندی و فینال هم روز یکشنبه اول تیرماه به ترتیب در ساعت 16:00 و 18:30 انجام خواهدشد.

گفتنی است بر اساس گروه بندی انجام شده در گروه اول تیم های ملی ایران ، افغانستان ، هنگ کنگ ؛ در گروه دوم تیم های تایلند ، لبنان ، قرقیزستان؛ در گروه سوم تیم های ژاپن ، ویتنام ، تاجیکستان و در گروه چهارم هم تیم های عراق ، اندونزی و چین تایپه قرار دارند.

در پخش زنده این بازی ها مهدی جولا تهیه کننده ، مجید جدی – شهرام عبدی کارگردان ، جمیل محمدی دستیار تهیه کننده ، یونس رحیمی – محمد اسماعیلی – احد قنبری – علی کلانتری – علیرضا حسین پور – مقصود حق آخری – فرامرز تبک – محمد جلیلی – مجتبی نکو –ابراهیم محمدی – مسعود وطن خواه – کمال محمودی – بابک نوروزی – کمال پورفرج – رحیم عباسیان – حسین برزگر اقدم – حسن حسین زاده – صمد آقایی تصویربردار ، حمید سلیمانی نیا – بابک آمن پور – قاسم اندرزگو – محمدحسین رحیمی – مسعود ابراهیمی –یاسین عزیزی – بهنام حسینی – حسین زارعی و بهروز صابری صدابردار می باشند.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی