رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

پوشش سي و سومين دوره تور دوچرخه سواری بين المللي ايران – آذربايجان - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش سي و سومين دوره تور دوچرخه سواری بين المللي ايران – آذربايجان

رقابت های سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران - آذربایجان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی پوشش داده می شود.

پوشش سي و سومين دوره تور دوچرخه سواری بين المللي ايران – آذربايجان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، برنامه های سی و سومین دوره رقابت های بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان از هشتم تا سیزدهم مهرماه در شبکه استانی صدا و سیمای این مرکز پوشش داده خواهدشد.

این دوره از رقابت ها با شرکت تيم‌هايي از کشورهاي قزاقستان، آلمان، ليتواني، بلژيک، هلند، جمهوري آذربايجان، روسيه، چک و جمهوري اسلامي ايران از روز یکشنبه آغاز و تا هشتم مهرماه ادامه خواهد داشت.

سی و سومین تور بین المللی آذربایجان در شش مرحله که شامل مسیرهای تبریز - ارومیه ،ارومیه - منطقه آزاد تجاری ارس ، منطقه آزاد تجاری ارس - تبریز ، تبریز - سرعین و سرعین به شهر تبریز می باشد برگزار خواهدشد. همچنین مرحله ششم و نهایی در روز جمعه و داخل شهر تبریز به مسافت 91 کیلومتر بوده و در مقابل لاله پارک این شهر به پایان می رسد. آیین اختتامیه و اهداء هدایای تیم ها و نفرات برتر هم در همین روز برگزار می گردد.

گفتنی است این رقابتها در برنامه های رادیویی سحرلر ، صدای ورزش و جمعه نغمه سی با گزارشگری فرزاد صبوری تقدیم مخاطبان صدای استانی شده ، و تصاویر این رقابت ها در سیمای استانی سهند در ویژه برنامه ای به تهیه کنندگی کوروش رزمی و دستیاری حسین وظیفه به روی آنتن می رود.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی