جهش تولید | دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

پله پله تا خدا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پله پله تا خدا

Loading the player...

پيامبر اسلام(ص) به اميرالمؤمنين(ع) فرمود: «يا عَلي أَنت المَظْلُوم بَعدي و أَنت صاحِب شَجَرة طوبي فِي الجَنَّةأَصلُها في دارِكَ وأَغصانُها في دار شِيَعَِتِكَ و مُحبيكَ»

(بعد از من به تو ستم خواهد شد. تو صاحب درخت طوبی در بهشت هستي. اصل اين درخت در خانه تو و شاخه هايش در خانه شيعيان و دوست داران توست).

شخصيتهاى بزرگ به گونه‏اى هستند كه هر چه به آنان نزديك‏تر شوى و ژرف‏تر بنگرى، بيشتر به آنان ارادت می ‏ورزى و ارزشمندى و ارجمندى آنان بيشتر متجلّى مى‏گردد، تا آنجا كه سرسپرده آنان، می شوى و عشق به آنان همه وجودت را فرا می ‏گيرد.دودمان و فرزندان شریف و برجسته یک خاندان، به تناسب مقام بزرگ و سرور خاندان آن‏ها، دارای احترام و شخصیت هستند. سادات و ذریه رسول اکرم صلوات الله علیه و آله، به خاطر نسبتی که با بزرگ‏ترین شخصیت عالم انسانیت دارند، دارای احترام هستند.چنان که در روایت نبوی آمده است:

«پله پله تا خدا» مستندی است  از تولیدات شبکه سیمای سهند که ضمن بررسی بقاع متبرکه و امامزادگان استان آذربایجان شرقی، به شرح حال این امام زادگان می پردازد. این برنامه هر روز ساعت 13:45 و تکرار آن ساعت 5:10 صبح از شبکه سهند پخش می شود.

عوامل این برنامه به شرح زیر می باشد :

تهیه کننده : مهرداد خداوردی زاده

کارگردان : یونس مقدم

 

{gallery}nazari/pele{/gallery}