حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۷

بازگشت به صفحه کامل

پر تیراژترین عكس زمان انقلاب

آقای حسین شركت همان عكاسی بود كه عكس معروف امام خمینی در پلكان هواپیما را گرفته بود ایشان آدم شجاع و نترسی بود و به نظرم یكی از بهترین انتخاب‌ها برای فرودگاه بود با حجم خبرنگارهایی كه آن روز در فرودگاه مستقر بودند

علی فریدونی، از عکاسان مطرح انقلاب و دفاع مقدس، با اشاره به زمان بازگشت امام راحل به ایران، گفت: روز ورود امام به تهران من اولین عكاسی بودم كه عكس معروف امام خمینی(ره) را كه از پلكان هواپیما پایین می‌آمدند دیدم.

آقای قدیری كه دبیر عكس خبرگزاری ایرنا بود از بین چند عكاسی كه در خبرگزاری ایرنا داشت هر عكس را متناسب با توانایی‌اش در روز 12 بهمن در قسمت خاصی تقسیم كرده بود.

آقای حسین شركت همان عكاسی بود كه عكس معروف امام خمینی در پلكان هواپیما را گرفته بود ایشان آدم شجاع و نترسی بود و به نظرم یكی از بهترین انتخاب‌ها برای فرودگاه بود با حجم خبرنگارهایی كه آن روز در فرودگاه مستقر بودند. گرفتن این عكس شاهكار بود و ایشان توانسته بود 7 الی 8 فرم از پلكان عكس بگیرد این عكس پرتیراژترین عكس آن برهه زمانی شد و بیش از ده‌ها هزار فرم از این عكس چاپ شد مردم در خانه و مغازه‌شان این عكس را با سایزهای مختلف چاپ كردند و بر دیوارها نصب كردند.