رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پروژه تامین برق پمپاژ آب شهر جدید سهند بهره برداری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه تامین برق پمپاژ آب شهر جدید سهند بهره برداری شد

پروژه تامین برق پمپاژ آب شهر جدید سهند بهره برداری شد

پروژه تامین برق پمپاژ آب شهر جدید سهند بهره برداری شد

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در جریان افتتاح این پروژه گفت: اعتبار صرف شده برای انجام این پروژه 18 میلیارد ریال است که از محل منابع استانی و ملی تامین شده است.
افشین روشن میلانی با اشاره به اهمیت این پروژه در تامین آب شرب شهر جدید سهند، افزود: بیش از چهار کیلومتر خط فشار متوسط هوایی و 3 کیلومتر خط فشار متوسط زمینی احداث شده است.
وی مهمترین ویژگی این پروژه را همکاری مسئولان منطقه و استان در مراحل مختلف اجرای آن برشمرد و تاکید کرد: تامین برق مطمئن برای پمپاژ ها، آبرسانی مطمئن را نیز برای شهر سهند در پی دارد.
فرماندار اسکو هم با تقدیر از زحمات کارکنان توزیع برق تبریز، اظهار کرد: برخی سازمان ها ساعت وار کار می کنند و به همین دلیل خدماتشان به چشم نمی آید که توزیع برق نیز یکی از این سازمان ها و از مهمترین آنهاست.
مرتضی محمد زاده با بیان اینکه تعداد واحد های افتتاح شده مسکن مهر سهند در زمان حاضر به بیش از32 هزار واحد رسیده است، افزود: احداث واحدها تنها بخشی از کار است و بخش دیگر آن ایجاد تاسیسات مورد نیاز است تا واحد ها قابلیت سکونت داشته باشند که با همت سازمان های خدمات رسان این مهم نیز، محقق شده است.
وی با اشاره به وجود سختی ها و محدودیت های مختلف در زمینه توسعه شهرستان اسکو، افزود: با این وجود، شاهد حرکت رو به رشد توسعه در منطقه هستیم.