رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

پدر 2 شهید دفاع مقدس در مراغه به خاک سپرده شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پدر 2 شهید دفاع مقدس در مراغه به خاک سپرده شد

عزت الله حسین نژاد، پدر شهیدان سهراب و مقصود حسین نژاد به جمع فرزندان شهیدش پیوست و صبح روز یکشنبه با حضور مردم شهیدپرور این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد.

پدر 2 شهید دفاع مقدس در مراغه به خاک سپرده شد

مرحوم عزت الله حسین نژاد روز گذشته در 79 سالگی و در اثرعارضه قلبی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه با دنیای فانی وداع کرد و صبح امروز نیز با حضور مردم شهیدپرور مراغه به سوی گلشن زهرای (س) این شهرستان تشییع شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در حاشیه تشییع این پدر شهید گفت: آئین مردمی تشییع این پدر شهید امروز در مزار شهدای مراغه برگزار و در قطعه خانواده های شهدا به خاک سپرده شد.
پاسدار شهید سهراب حسین نژاد در سن 26 سالگی و در منطقه عملیاتی شمالغرب در بانه و بسیجی شهید مقصود حسین نژاد نیز در 16 سالگی و در عملیات والفجر هشت در منطقه عملیاتی فاو و بصره به درجه شهادت نائل شدند.
وی ادامه داد: فرزند سوم این پدرشهید / بهمن حسین نژاد/ نیز از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس بوده و هم اکنون عضو شورای اسلامی شهر مراغه است.
گفتنی است مجلس بزرگداشت این پدر شهید امروز از ساعت 15:30 تا 17:30 در مسجد شهدای مراغه برگزار می شود.
شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در دوران دفاع مقدس یک هزار و 400 شهید گلگون کفن تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است. / ایرنا