سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه 22 بهمن رادیو تبریز - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه 22 بهمن رادیو تبریز

ویژه برنامه 22 بهمن رادیو تبریز


Loading the player...

روز 22 بهمن 57 نیز روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; یعنی، استقلال و آزادی بود.

این مسلم است که هر ملتی تا از وابستگی ها نجات پیدا نکند و از چنگال اسارت و استثمار آزاد نشود، نمی تواند نبوغ و استعداد خود را آشکار سازد و در راه «الله » که راه مبارزه با هر گونه شرک و ظلم و بیدادگری است، گام نهد.

یادآوری یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.» یادآوری 22 بهمن; یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که برنده ترین سلاح معنوی; یعنی، ایمان، پیروزی آفرید.

روزی که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله » رژیم ستمشاهی دوهزار و پانصد ساله طاغوتیان به زباله دانی تاریخ سپرده شد و ثابت کرد آوای «الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی تر و نیرومندتر است.

22 بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه داشت گرچه دست از سلاح تهی باشد. و وابستگی به شرق و غرب هرچند به سلاح های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می کنند، بی اثر است.

مردم انقلابی و غیور ایران همه ساله در این روز دست به راهپیمایی عظیمی میزنند تا یاد و خطراه این روز مبارک از اذهان جهانیان پاک نگردد. صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تولید ویژه برنامه 22 بهمن تمامی تلاش خود برای پوشش صد در صدی حضور مردم عزیز آذربایجان شرقی را در خیابان ها به نمایش گذارد. این برنامه از ساعت 9 صبح روز 22 بهمن تا ساعت 13 ادامه خواهد داشت.

تاریخ تولید: 1397

تهیه کننده: ناصر ژرفی

گوینده: پریسا امیری - لطیف نقی وند

صدا بردار: نوید پورنجف

دستیار تهیه: علی برزگر

نویسنده: ناصر ژرفی - لطیف نقی وند