جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در سالروز میلاد با برکت امام علی (ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در سالروز میلاد با برکت امام علی (ع)

همزمان با ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر صدای مرکز آذربایجان شرقی علاوه بر پرداختن به این موضوع در برنامه های روتین خود مثل سحرلر ، خانواده ، دعوت ، یک پیام یک ترانه ، دانیشیق ، حرف نو ، آخشاملار و یاشاسین جوانلیق ویژه برنامه هایی را هم برای این روز در نظر گرفته است.

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در سالروز میلاد با برکت امام علی (ع)

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی ، ویژه برنامه ولایت بایرامی به مدت 3 ساعت ، ویژه برنامه نور کعبه به مدت 30 دقیقه همچنین ویژه برنامه های ولی والا ، کعبه دل ، عیدانه همراه با مطلب، سرود و آنونس از رادیو مرکز آذربایجان شرقی برای همراهان این شبکه در نظر گرفته شده است .

رادیو شهری مراغه هم ضمن پرداختن به ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر در برنامه های روتین سحرگوروشی ، ائویمیز ، رحمت قاپیسی و آخشاملارسسی ویژه برنامه ای را هم با عنوان عشق بایرامی به مدت یک ساعت برای شنوندگان مراغه ای در نظر گرفته است . 

معاونت سیمای این مرکز هم در کنار پرداخت در برنامه های روتین ، ویژه برنامه                                                                                                                                                                                                                                                                                            ولادت حضرت علی را به تهیه کنندگی جمال پورفرج به مدت 120 دقیقه به صورت زنده به روی آنتن شبکه سهند می برد. همچنین در این روز برنامه های سحرلر و گئجه لر به شکل ویژه تقدیم مخاطبان می شود.

رادیو برون مرزی تبریز هم به صورت ویژه و مفصل در برنامه های ساچیلان شعاع لار ، مشکات ، سلام دینله ییجی ، عائله ، ایلن سنه چای دئمیشم و شناور  به زندگی پربار حضرت علی (ع) ، نقش و تاثیر ایشان در پیشرفت و پابرجایی اسلام بعد از رحلت پیامبر اکرم پرداخته و تقدیم مخاطبان آذری زبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز می کند.

گفتنی است در همه این برنامه ها آیتم ها و بخش های شاد و مفرح اعم از موسیقی های ملی و محلی ، گزارش های مردمی ، ارتباط با شهرستان ها و مراکز استانی ، مسابقات پیامکی و تلفن های مردمی و .. گنجانده شده تا اوقاتی شاد و پرانرژی برای مخاطبان ایجاد شود.