سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه شب هفده ربیع الاول - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه شب هفده ربیع الاول

Loading the player...

سید بن طاووس در کتاب اقبال می گوید: گروهى از مسیحیان و جمعى از مسلمین را یافتم كه تعظیم فراوانى از روز ولادت حضرت عیسى علیه السلام مى نمایند و تعجب كردم كه چگونه مسلمانان قانع شدند كه روز ولادت پیامبرشان كه اعظم از همه پیامبران است به این مرتبه از تعظیم و گرامیداشت باشد كه كمتر از تعظیم مسیحیان است میلاد عیسى علیه السلام را..

رسول خدا(ص) در ديده‏ هابا عظمت مى‏ نمود، در سينه‏ ها مهابتش وجود داشت .قامتش رسا، مويش‏نه پيچيده و نه افتاده، رنگش سفيد و روشن، پيشانيش گشاده،ابروانش پرمو و كمانى و از هم گشاده، در وسط بينى برآمدگى‏ داشت، ريشش انبوه، سياهى چشمش شديد، گونه هايش نرم و كم‏ گوشت.دندان هايش باريك و اندامش معتدل بود. آن حضرت هنگام راه ‏رفتن با وقار حركت مى‏كرد. وقتى به چيزى توجه مى‏كرد به طور عميق‏ به آن مى‏ نگريست، به مردم خيره نمى‏شد، به هر كس مى‏ رسيد سلام‏ مى‏ كرد، همواره هادى و راهنماى مردم بود.
 
براى از دست دادن امور دنيايى خشمگين نمى‏ شد. براى خدا چنان غضب‏ مى ‏نمود كه كسى او را نمى‏شناخت. اكثر خنديدن آن حضرت تبسم بود،برترين مردم نزد وى كسى بود كه، بيشتر مواسات و احسان و يارى‏مردم نمايد...
 

سیمای مرکز آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام صادق علیه السلام ویژه برنامه ای را برای این شب فرخنده تدارک دیده است. این برنامه از ساعت 8:45 دقیقه شب بر روی آنتن خواهد رفت.

سال تولید: 1394
تهیه کننده: احد محمودنسب
 
کارگردان تلویزیونی: عبدالهی حسین
 
نویسنده و مجری: حامد امجدی
 
بازیگران: علیرضا رنجی پور - حسین وظیفه ساران
 
مدیر صحنه: آسو سرافراز
 
صدابردار: اسماعیل محمدی
 
دستیاران صدا: محمدحسین رحیمی - مسعود ابراهیمی
 
تصویربرداران: بابک نوروزی - رحیم عباسیان - صمد آقایی - کمال پورفرج
 
دستیاران تصویر: فرزاد شهیر لادی - بهروز صابری