جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

ورزش همگانی باید در برنامه روزمره خانواده های عجب شیری قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش همگانی باید در برنامه روزمره خانواده های عجب شیری قرار گیرد

فرماندار عجب شیر گفت: ورزش همگانی باید در برنامه روزمره خانواده های این شهرستان قرار گیرد و ترویج و گسترش فرهنگ آن باید جزو اولویت های مهم اداره ورزش و جوانان باشد.

ابراهیم طاهری در دیدار با مسوولان هیات های ورزشی این شهرستان افزود: پیشرفت ورزش در این منطقه در گرو تدوین سند راهبردی و طرح جامع ورزش است.

وی اظهار کرد: ورزش از مهم ترین عوامل پیشگیری و بازداری از ناهنجاری های اجتماعی بوده و مردم و مسوولان باید برای ترویج و فراگیری آن تلاش و احیای ورزش های بومی محلی از جمله وظایف مسوولان و دست اندرکاران ورزش است.

فرماندار عجب شیر از عزم دولت تدبیر و امید برای گنجاندن ورزش در برنامه روزانه خانوارها خبرداد، گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای سوق دادن جوانان به امر ورزش، عمل به فرمایشات معظم له، تکلیفی دینی و شرعی بوده و همه افرادی که زمینه حضور مردم در فعالیت های ورزش همگانی را فراهم می کنند، کاری عبادی انجام می دهند.

طاهری یادآوری کرد: باید با برنامه ریزی و دقت نظر، فرهنگ ورزش همگانی را هرچه زودتر در جامعه گسترش داد تا گامی موثر در این روند برداشته شود.

وی ادامه داد: جوانان نیز در بخش ساختاری ورزش سهیم هستند و باید برنامه های متعددی برای آنان پایه ریزی شود.

رییس اداره ورزش و جوانان عجب شیر نیز در این جلسه گفت: هم اکنون قابلیت های زیادی در امر ورزش در این شهرستان وجود دارد که با کمک و همکاری مسوولان می توان از آن ها استفاده مطلوب کرد.

علی فیروزیان افزود: برنامه ریزی هدفمند و تاثیرگذار و ادامه این روند منشا اثر برای پیشبرد اهداف توسعه فرهنگ ورزش در جامعه می شود.

وی اظهار کرد: فرمانداری نقش اساسی در کمک و روند رو به رشد ورزش در این شهرستان ایفا می کند که با نگاه فرامنطقه ای مسوولان این مهم در این شهرستان محقق می شود.