رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

وحدت و انسجام نیروهای مسلح، موفقیت های دفاع مقدس را رقم زد

وحدت و انسجام نیروهای مسلح، موفقیت های دفاع مقدس را رقم زد


فرمانده سپاه عاشورا گفت: اگر وحدت و انسجام بین نیروهای مسلح نبود هیچ یک از موفقیت دوران دفاع مقدس رقم نمی خورد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسگر کریمیان در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه تبریز اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن برای کنترل، مهار و تحریف انقلاب دست بکار شد و هر روز با دسیسه ای نو وارد میدان شد.

وی اضافه کرد: ماهیت استکبار ستیزی، ظلم ستیزی و سلطه ناپذیری انقلاب اسلامی عامل اصلی مخالفت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با انقلاب اسلامی بود.

سردار کریمیان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی، موجودیت استکبار جهانی به خطر افتاد از این رو با برنامه ریزی های منظم و سناریوهای مختلف، وارد نبرد با انقلاب اسلامی شدند.

وی افزود: جریان قومیت ها و گروهک ها که به دنبال تجزیه کشور بودند به برکت خون شهدا و رهبری امام راحل عقیم ماند و دشمن را وادار به عقب نشینی از این حوزه کرد.

وی اضافه کرد: دشمن پس از عقب نشینی در بحث قومیت ها، از راه جنگ وارد شد و با وجود مسلح بودن ارتش عراق، دشمن در این بخش نیز زمین گیر شد چرا که حضور و پشتیبانی مردم را پیش بینی نکرده بود.

سردار کریمیان گفت: جنگ ایران با استکبار تمام نشده چرا که به فرموده امام راحل، جنگ ما جنگ حق و باطل است و جنگ ما با استکبار جهانی و ایدئولوژی غربی همچنان ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: دشمن، امروز جنگ نرم را آغاز کرده و این همان جنگی است که مسلمانان را در اندولس اسپانیا وادار به عقب نشینی کرد.

وی افزود: دشمن در جنگ نرم به دنبال از بین بردن اعتقادات و خودباوری جوانان و جایگزین کردن دشمن باوری است و باید اذعان کنیم که درشمن در این زمینه موفقیت هایی داشته و توانسته تا خانه و کاشانه مردم نفوذ کند.