رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

همدلی و همزبانی (ویژه سفر رئیس جمهور) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همدلی و همزبانی (ویژه سفر رئیس جمهور)

Loading the player...
رييس جمهوري در ادامه سفرهاي مستمر خود به استان‌هاي کشور صبح چهارشنبه در صدر هيأتي از معاونين رييس‌ جمهوري و وزرا، با استقبال امام جمعه تبريز و نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي، استاندار و جمعي از مقامات ارشد محلي وارد تبريز شد.
 
ديدار با روحانيون، علما، سرمايه‌گذاران، برگزيدگان، خانواده شهدا و ايثارگران از جمله برنامه‌هاي مهم رييس‌ جمهوري در اين سفر است.
 
دکتر روحاني را در اين سفر دو روزه دکتر محمد نهاونديان رييس دفتر رييس‌ جمهوري، حسين فريدون دستيار ويژه رييس‌ جمهوري، معاونان رييس جمهوري در امور زنان و خانواده، و پارلماني، رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، دبير شوراي هماهنگي مناطق آزاد و جمعي از وزراي کابينه همراهي مي‌کنند.
 

به مناسبت سفر ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی و هیئت محترم دولت به استان آذربایجان شرقی، شبکه استانی سهند با ویژه برنامه «همدلی و همزبانی» ضمن اطلاع رسانی، حضور و استقبال از ایشان را به تصویر می کشد. این برنامه در قالب برنامه زنده تلویزیونی چهارشنبه 30 اردیبهشت از ساعت 7:30 تا 13 و بعد از ظهر همان روز از ساعت 16 تا 19:30 و پنجشنبه 31 اردیبهشت از ساعت 7:30 تا 13 به روی آنتن شبکه سهند می رود.

سال تولید: 1394

تهیه کننده : احد محمود نسب

کارگردان : علی ستارپور

دستیار تهیه : حسین وظیفه ساران

تصویربرداران : حسین پور ، عباسیان، محمودی

نورپرداز: حسین پور

دستیار تصویر : یاسین عزیزی

صدابردار : بهنام ابوالحسنی