سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

همایش پیاده روی در عجب شیر و چاراویماق برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش پیاده روی در عجب شیر و چاراویماق برگزار شد

همزمان با دهه فجر، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در شهرستان های عجب شیر و چاراویماق برگزار شد.

همایش پیاده روی در عجب شیر و چاراویماق برگزار شد

به گزارش ایرنا، شرکت کنندگان در همایش پیاده روی در عجب شیر، از میدان نماز تا ورزشگاه ولی عصر(ع) این شهرستان پیاده روی کردند. 
فرماندار عجب شیر روز جمعه در این همایش با بیان اینکه پیاده روی بهترین نوع فعالیت بدنی است، گفت: پیاده روی می تواند با افزایش نشاط و شادابی و کاهش علایم افسردگی و توانمندی در مقابله با استرس ها برای سلامت جامعه مفید باشد. 
ابراهیم طاهری، هدف از برگزاری این همایش را تلاش برای همگانی کردن ورزش، ترویج و ارتقای ورزش همگانی در سطح این شهرستان و بهینه سازی اوقات فراغت، ارتقای سطح سلامت جسم و روح مردم از طریق شرکت در فعالیت های ورزشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعلام کرد. 
در این همایش به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نفیس ورزشی اهدا شد. 

*** به مناسبت دهه فجر همایش پیاده روی با همکاری اداره ورزش و جوانان و با حضور حدود 100 نفر ورزشکاران، مردم ورزش دوست، بسیجیان و خانواده های شهدا و جانبازان چاراویماق با هدف فرهنگ سازی ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار شد. 
در این همایش شرکت کنندگان مسیر میدان معلم تا گلزار شهدای این شهرستان را پیمودند و به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهدا شد. 
شهرستان های عجب شیر و چاراویماق در جنوب استان آذربایجان شرقی واقع هستند.