سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: حادثه قطار کل ایران را متالم کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: حادثه قطار کل ایران را متالم کرد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: حادثه جانسوز قطار تبریز – مشهد نه تنها خانواده های محترم داغدار، مردم تبریز و آذربایجان بلکه کل ایران را متالم کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: حادثه قطار کل ایران را متالم کرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، آیت الله مجتهد شبستری امروز در مراسم تشییع جان باختگان حادثه قطار در تبریز گفت امروز مردم ولایتمدار با این شکوه و عظمت برای تشییع جانباختگان حادثه قطار تبریز - مشهد آمده اند و رهبر معظم انقلاب هم به بنده امر فرموده اند مراتب همدردی ایشان را به این عزیزان ابلاغ کنم.

وی بر پیگیری جدی این سانحه و برخورد با عاملان آن برای آرام شدن خانواده های داغدار تاکید کرد و افزود: قطار وسیله مطمئنی است و باید با رفع نواقص موجود اعتماد مردمی برای استفاده از این وسیله جلب شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به با 2 حادثه غمبار قطار و انفجار در حله گفت: حضور 20 میلیونی شیعیان در مراسم اربعین، مستکبرین را ناامید کرده بود و تاب دیدن این عظمت را نداشتند.

وی با بیان اینکه دشمنان درصدد ضربه زدن به پیکر اسلام هستند، تصریح کرد: آنان کور خوانده اند و سال به سال بر زیارت کنندگان اربعین افزوده می شود و شعار لبیک یا حسین در هر برهه و زمانی تکرار می شود.

جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی هم در سخنان کوتاهی گفت: در کنار خانواده های داغدار هستیم و از تک تک مردمی که در بدرقه این عزیزان حضور یافته اند تشکر می کنم.