جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نماینده مجلس: 13 آبان نقش موثری در تثبیت انقلاب اسلامی داشته است - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مجلس: 13 آبان نقش موثری در تثبیت انقلاب اسلامی داشته است

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش موثر روز 13 آبان در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی گفت: فریاد مردم در راهپیمایی روز 13 آبان روح دشمنان را می رنجاند.

نماینده مجلس: 13 آبان نقش موثری در تثبیت انقلاب اسلامی داشته است

محمد وحدتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه مردم این شهرستان به همراه دانش آموزان در راهپیمایی روز 13 آبان حضوری گسترده خواهند داشت افزود: تاریخ نشان داده هرچقدر مردم در صحنه بوده اند به همان اندازه یاس و نا امیدی به اردوگاه دشمن وارد شده است.
وی افزود: روز 13 آبان نقشه ها و برنامه های خصمانه دشمنان کشورمان را برای ملت ایران افشا کرد.
عضو کمسیون اجتماعی مجلس، پویایی انقلاب اسلامی ایران را ناشی از حضور به موقع در صحنه ها عنوان کرد و افزود: راهپیمایی 13 آبان نشان خواهد داد که ما در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاهی نخواهیم کرد.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی ها برای انجام یک راهپیمایی با شکوه در شهرستان انجام شده گفت: مردم مناطق مختلف روستایی و فرهنگیان و دانش آموزان با حضور خود در روز مبارزه با استکبار، پایبندی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا نشان خواهند داد.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز جزیره امن در منطقه است آن را در سایه عنایت خداوند و خون شهدا، وجود ولایت در راس امور عنوان کرد و افزود: به طور یقین هر زمان در محور ولایت و در مسیر ارزش های الهی باشیم نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.
شهرستان بستان آباد با 95 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شرق تبریز واقع شده است. / ایرنا