رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

نقطه ... سر خط - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نقطه ... سر خط

Loading the player...

انسان، موجودي اثرپذير و آموزش بردار است و به طور غريزي و طبيعي، ديده‌ها و شنيده‌ها را مي‌آموزد. اين طبيعت انساني در دوران جواني، زمينه‌ها و توانايي بيش‌تري دارد و از آن جايي كه فكر و دل جوان‌ها دچار دغدغه روزگار و انواع مسائل فردي و اجتماعي نشده شرايط بسيار مناسبي براي يادگيري دارد و قلب و دل آن‌ها مانند زمين آماده كشت، هر دانه‌اي را مي‌پذيرد و مي‌پروراند.
امام علي(ع) در وصيت به فرزندش امام حسن(ع) مي‌نويسد:
قلب و دل جوان، مانند زمين خالي از كشت است كه هر چه در آن انداخته شود، مي‌پذيرد. از اين رو پيش از اين‌كه دل تو سخت و فكرت مشغول شود، در تربيت تو سرعت گرفتم تا با تمام انديشه‌ات، به استقبال آينده بروي.

جوانان بر اساس فطرت پاك انساني، به نداي حق پاسخ مي‌دهند و به فضيلت‌هاي اخلاقي، بيش‌تر گرايش دارند. جسم و جان جوان در يك حركت همه جانبه، پيوسته رو به رشد است. در پيكر پر رمز و راز جوانان، هر لحظه تحولي روي مي‌دهد. نيروي عقل جوان، هر روز و هر شب در جايگاه كامل تري قرار مي‌گرد و اين دگرگوني در حالت‌هاي روحي و بدني، تا پايان جواني ادامه دارد. در واقع يكي از شاخصه‌هاي جواني، وجود همين سير تكاملي اوست.

شبکه استانی سهند نیز در راستای تولید برنامه برای مخاطبان جوان، برنامه اي را با عنوان « نقطه سرخط » تدارک دیده است که با آیتم های متنوع از قبیل نیمکت (شامل پلاتو و نمایش توسط بازیگر،مجری اصلی و صدا پیشه) ، وله ، سخن بزرگان (نریشن + گرافیک) ، دیروز امروز فردا و ... که روزهای شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه  ساعت  19 به روی آنتن می رود.

{gallery}sima-prog/nogte/" previewWidth="105" previewHeight="105"}{/gallery} {/dionegallerywizard}