سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

نقش بی بدیل صدا و سیما در حفظ و ماندگاری آثار دفاع مقدس به نسل های آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش بی بدیل صدا و سیما در حفظ و ماندگاری آثار دفاع مقدس به نسل های آینده

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی بر توجه به ارزش‌های دفاع مقدس تاکید کرد.

نقش بی بدیل صدا و سیما در حفظ و ماندگاری آثار دفاع مقدس به نسل های آینده

 

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، مهندس صفری در نشستی که صبح امروز در دفتر ایشان با حضور سردار عباسقلیزاده مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد گفت: صدا و سیما به عنوان خاکریز مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمن در تبلیغ و نشر ارزشهای دفاع مقدس نقش بسیار مهمی دارد و این موضوع از مهمترین محورها و اولویت های رسانه ملی در برنامه سازی است .

وی با اشاره به اینکه مستندات دفاع مقدس جزء ارزشمندترین گنجینه های تاریخی و فرهنگی این کشور است، از تدوین ساختاری مناسب و منسجم برای تولید برنامه های مرتبط با دفاع مقدس خبرداد و افزود: آثار و برکات دفاع مقدس باید برای نسل های آینده جمع آوری و نگهداری شود و این مرکز با تمام توان آماده همکاری در این زمینه است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان نیز ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و تولیدات رسانه ملی در حوزه ایثار و شهادت گفت: صدا و سیما تعامل و همکاری بسیار ارزنده ای با بنیاد حفظ آثار در نشر فرهنگ دفاع مقدس دارد.

سردار عباسقلیزاده با تاکید بر اینکه مرجع و ناظر محصولات و آثار تولید شده در حوزه دفاع مقدس ، بنیاد حفظ آثار است، افزود: تلاش می کنیم با همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها، بسترهای لازم را جهت تولید آثار ارزنده، فاخر و به دور از انحراف در این زمینه ایجاد کنیم.