جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسل های آینده از تلاش امام راحل برای پیروزی انقلاب آگاه شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

نسل های آینده از تلاش امام راحل برای پیروزی انقلاب آگاه شوند

امام جمعه هشترود گفت: نسل های آینده باید از حرکت و تلاش امام راحل برای به پیروزی رساندن انقلاب آگاه شوند.

نسل های آینده از تلاش امام راحل برای پیروزی انقلاب آگاه شوند

حجت الاسلام علی رحیمی، در خطبه های نماز جمعه شهرستان با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام (ره) به میهن اسلامی است و با ورود ایشان به کشور، نور، امید و کرامت در این سرزمین روشن شد، مسلمانان عزت یافتند و تمام ارزش های دینی معنا پیدا کرد.
وی اظهار داشت: باید ایام الله دهه فجر بصورت فوق العاده گرامی داشته شود تا نسل های بعدی انقلاب بدانند چقدر برای این انقلاب خون دل ها خورده شده است.
خطیب جمعه هشترود یادآور شد: تمام وجود حضرت امام (ره) مجاهدت و اخلاص در راه حق بود و بخاطر همین هزاران نفر زیر سخت ترین شکنجه های دشمنان جانشان را فدا کردند تا حرّیت به بشر و اسلام بازگردد.
حجت الاسلام رحیمی ادامه داد: در دوران طاغوت، کشور در ظلمت و حقارت محض بود و مردم بدنبال فرجی بودند که در وجود امام(ره) و دین یافتند و خود را نیز در راه این آرمان فدا کردند.
وی گفت: اکنون ایران اسلامی با پشتوانه حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب منبع نور به دنیاست و ملت ایران باید بدانند که این انقلاب به راحتی بدست نیامده و در راه آن مجاهدت ها شده است.
حجت الاسلام رحیمی افزود: اگر دولتمردان بخواهند قدردان شهدا و امام راحل باشند باید برای رفاه و آسایش مردم تلاش کنند و هر کسی در هر پستی اگر به مردم خدمت نکند، خائن است.
شهرستان هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعیت در 120 کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.