سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ناز بالالار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ناز بالالار

Loading the player...

"نازبالالار" عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که با ساختار ترکیبی نمایشی از 24 دی ماه روزهای یکشنبه و سه شنبه به مدت 45 دقیقه و روز جمعه هر هفته به مدت 60 دقیقه به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ؛ در هر برنامه نازبالالار به داستان هایی جذاب با موضوعات مختلف پرداخت می شود.

در این برنامه علاوه بر بازیگران نمایشی ؛ دو عروسک پدر و مادر با نام های بیوک آقا و بیوک خانم هم به ایفای نقش خواهند پرداخت و سعی خواهند کرد با زبان قصه موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی را به کودکان آموزش  دهند.

آداب و رسوم ، نتایج منفی پرخوری و دندان درد، کمک به همنوعان، حضور کودکان در فضای مجازی و  کلی مباحث آموزنده از موضوعاتی است که با زبان کودکانه در این برنامه به آنها پرداخت می شود.

نمایش عروسکی ، مسابقه حضوری  ، آقای فیریلداق ، با بچه های روستا ، معرفی بازی های محلی  ، کلیپ های طنز و پخش گزارش و صحبت های بچه ها درمورد موضوع برنامه از جمله آیتم های این برنامه می باشد. 

سال تولید: 1398

نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان هنری : حمید عطالو ، کارگردان تلویزیونی : شهرام عبدی، مجری : سونیا بدری ، دستیار تهیه و منشی صحنه : زهرا محبی ،  بازیگران : بهزاد قاری حقیقت / یوسف اکبرزاده / مهدی نویزاد لاله ،  آهنگساز : بهنام مرادخوانی ، تصویربرداران : علیرضا حسین پور/ یونس رحیمی/ حسن حسین زاده ، نورپرداز : علیرضا حسین پور، صدابردار: محمدحسین رحیمی، طراح دکور : یعقوب شیرویه نسب ،  اجرای دکور: سعید قربانی /  غلامعلی حسن زاده/ محمد یوسفی ،  تدارکات : سیروس احمدی و بهنام فرشباف و نازیلا علیاری مسئولیت گریم نازبالالار را برعهده دارند.  جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ