جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ناردانالار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ناردانالار

Loading the player...

کودکان ارزشمند‌ترين و ظريف‌ترين هديه‌ هایي هستند که خداوند به امانت به ما سپرده و ما را بر سرنوشت آنها حاکم کرده است و ما نيز وظيفه داريم که اين بار مسئوليت را با مطلوب‌ترين روش‌ها به سر منزل مقصود برسانيم.

کودک در خردسالي تربيت پذيري بيشتري دارد؛ زيرا در اين سن، او به راحتي و آساني فرمانبرداري مي‌کند و سريع‌تر تحت تأثير قرار مي‌گيرد و هنوز در او عاداتي که مانع اطاعت او باشد، به وجود نيامده است و نيز اراده‌اي قوي ندارد تا او را از اطاعت باز دارد. بنابراين اگر کودک خردسال به روش‌هاي نيکو و رفتارهاي خوب، انس و عادت پيدا کند، اين عادت در او مستمر و بلکه رو به شدت و افزايش خواهد بود. بزرگ‌ترين اشتباه آن است که برخي مي‌گويند بايد کودکان را به حال خود واگذاشت تا آنها آزادانه و بي‌هيچ قيد و بندي پرورش يابند.رسول خدا(ص) فرمود: هر کودکي با زمينه‌اي فطري و خداداد متولد مي‌شود و اين پدران و مادران و مربيان هستند که آنان را در مسير‌هاي خاص ديني و تربيتي قرار مي‌هند.

«ناردانالار» به تهیه کنندگی آقای ابراهیم محمدی، برنامه ای است به زبان آذری و ویژه کودک که در راستای انتقال مفاهیم تربیتی برای مخاطبان کودک در شبکه سهند تولید می شود. «ناردانالار» روزهای سه شنبه و جمعه  از ساعت 14 شبکه استانی سهند به روی آنتن می رود. بخش عروسکی، پخش کارتون و ... از آیتم های این برنامه می باشد.از عوامل تولید این برنامه به شرح زیر است :

تهیه کننده : ابراهیم محمدی

دستیار تهیه : مهدی اسماعیلی

مجری : اکرم رضایی

 

 

 

  

{gallery}nazari/nardanalar{/gallery}