جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

میزگرد دریاچه ارومیه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

میزگرد دریاچه ارومیه

Loading the player...

 

با توجه به بروز بحران پسروی آب دریاچه ارومیه و نیز بحران آلودگی این دریاچه و نیز با عنایت به اهمیت دریاچه ارومیه در سطح منطقه، به ویژه برای سه استان مجاور، همفکری اساتید ، کارشناسان و حتی مردم محلی برای چاره اندیشی و نجات دریاچه بسیار ضروری است.

میزگرد دریاچه ارومیه در 26 قسمت 45 دقیقه ای ، فرصتی برای این همفکری و چاره اندیشی خواهد بود. لذا در این برنامه ها به محورهای (معرفی دریاچه ارومیه و اهمیت آن از جنبه های متفاوت با معرفی نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در ارتباط با دریاچه ، اطلاع رسانی در مورد بحرانهای فوق الذکر به مردم و مسئولین ، عوارض و عواقب بحران و نیز راهکارهای نجات دریاچه) پرداخت خواهد شد.

برنامه در قالب میزگردهای 45 دقیقه ای ارائه می شود. علاوه بر گفتگوهای مجری – کارشناس برنامه با کارشناسان و اساتید یا مسئولین ذیربط ، گزارش از مردم محلی ، نریشن های مرتبط با موضوع هر برنامه ، وله های مفهومی ، وله های ساده تصویری و ویدئو گرافیک ، بخش های دیگر برنامه را تشکیل می دهند.

همچنین در داخل استودیو ، جایگاههایی هم برای حضور مهمانانی که عمدتاً از افراد آگاه به قضیه، از قبیل دانشجویان منابع طبیعی ، دانشجویان کشاورزی و نیز اعضای NGOها خواهند بود ، در نظر گرفته شده که این حضار پرسش ها نقدها و پیشنهادهای خود را مطرح خواهند کرد.

 

عوامل برنامه :

تهیه کننده : فضل زاده

دستیار تهیه کننده: رشیدی

منشی صحنه : شیرانداز

کارگردان : قاسم زاده

مجری : دکتر رسولی

صدابردار : محمد نژاد

منبع / وب سایت صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

 

 

{dionegallerywizard parameters=""} {gallery folder="images/stories/sima-prog/mdu" previewWidth="270" previewHeight="220"}{/gallery} {/dionegallerywizard}