جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

میراث نیاکان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

میراث نیاکان

Loading the player...

در هریك از شهرهای ایران اگر به تحقیق بپردازیم هزاران ساختمان و اثر بی نظیر هنری می یابیم كه هر كدام در نوع خود مانند ندارند و از شاهكارهای معماری و هنری جهان به شمار می روند. فضاهاي تاریخی، فرهنگی و گردشگری ایران عرصه هایی هستند که ریشه در هویت و معرفت ایرانی دارند و این موضوع خود ضرورت توجه جدی مسئولان کشوری به این عرصه ها را دو چندان می کند.

گستردگی معنا و مفهوم ميراث فرهنگی، تاریخی و اجتماعی حاکی از عمق هویت ایران و مردم ایران زمین است که درباره سنت ها، آداب، عقايد، رسوم  و دست يافته هاي مردم در دوره های مختلف زمانی سخن مي گويد.

در عصر کنونی بسیاری از کشورها، توسعه صنعت گردشگری را مبنا و محور دستیابی به اهداف اقتصادی، اجتماعی و ... قرار داده اند و بی شک با توجه به خروجی ها و کارکردهای وسیع و کارآمد این صنعت می توان از آن به عنوان ابزاری برای پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی کشور استفاده کرد.

«میراث نیاکان» کاریست از شبکه سیمای سهند و با مشارکت سازمان گردشگری استان که آثار فرهنگی، هنری شهر به شهر استان را مورد مداقه قرار داده و مخاطبان را با جاذبه های اصیل استان آشنا می سازد. این برنامه پنجشنبه ها از ساعت 22:20 به روی آنتن شبکه سهند می رود.

عوامل تولید این برنامه عبارتند از :

تهیه کننده : آقای ابراهیم محمدی

نویسنده و مجری : خانم رضایی

 

{gallery}miras{/gallery}