جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

موج فوتبال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

موج فوتبال

Loading the player...
مسابقات لیگ برتر کشور بالاترین سطح مسابقات باشگاهی فوتبال ایران است. در حال حاضر این مسابقات به صورت ۱۸ تیمی برگزار می‌شود.
 
در رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال در سال ۲۰۱۲ این لیگ، به عنوان «۳۶امین لیگ قدرتمند دنیا» و «۴امین لیگ قدرتمند آسیا» انتخاب شده‌است. افزون بر این در رتبه‌بندی اعلام شده توسط این فدراسیون، لیگ برتر ایران رده ۴۷ام دنیا و ۴ام آسیا را در قرن ۲۱ میلادی (۲۰۰۱ تا ۲۰۱۲) کسب کرده است.
 
شبکه استانی سهند، با توجه به اهمیت مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و حضور تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز به عنوان نمایندگان استان در این لیگ، برنامه‌ای با عنوان «موج فوتبال» تدارک دیده است تا با حضور کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال به بررسی مسابقات این تیم ها بپردازد.
 
این برنامه که سالهاست فوتبال استان را همراهی می کند ،  سعی دارد هر آنچه در فوتبال استان اعم از بازیها ، مشکلات ، زمان بند ی ، نقل و انتقالات و غیره رخ می دهد را به مردم ورزش دوست استان اطلاع رسانی کند .
 
در این برنامه مسئولان عرصه فوتبال با حضور در استودیو مسائل پیش روی فوتبال را بررسی و برنامه های آینده تیم ها را به مردم بیان می کنند .
 
بحث های کارشناسی ، بررسی رویدادهای فوتبال در هفته های گذشته ، بحث داوری بازیها و حاشیه های دیدارهای تیم های فوتبال استان از جمله بخش های این برنامه می باشد .
 
گفتنی است موج فوتبال هر هفته روزهای یکشنبه بعد از خبر ترکی ساعت 23:45  به مدت 75 دقیقه از شبکه سهند پخش می شود .
سال تولید: 1394

تهیه کننده: احد محمودنسب

کارگردان: محمد باقر وثوقی

تصویربردار: حسن زاده - محمدی - اسماعیلی - پورفرج

صدابردار: میرزایی

مجری: میلاد وطن پرست

گزارشگر: پیمان احدیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام وتشکر بنظر من برنامه موج فوتبال بایستی با... رمضانی ۱۳۹۴/۰۸/۳ ۱۸:۱۴
سلام به دست اندر کاران موج فوتبال.خواهش من از... ثمر مرادی مرادی ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ۱۷:۳۹
سلام وخسته نباشید ب دست اندرکاران موج فوتبال... نجف مرادی ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ ۰۵:۲۱

نجف مرادی
سلام وخسته نباشید ب دست اندرکاران موج فوتبال ازاقای وطن پرست میخواهم دلیل حمایت نکردن
تلویزیون اذربایجان شرقی ازتیم قدیمی ماشین سازی رابدانم تمام بازیهای سایر تیمهای دسته یکی استان های دیگر پخش زنده میشود ولی درتبریز فقط صدا وسیما برای تراکتور کار میکند که این همه حمایت میشود انهم نتایجی که گرفته حداقل تبعیض کمتر قایل شوید من خیلی از کارکنان ومجریان قدیمی را میشناسم که تراکتوری هستن یکی تهیه کننده برنامه موج ودیگری اقای دینی شما اسم بنامتان راحمایت از تراکتور بزارین فکر کنم بهتر باشد .خدا نگهدار
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ ۰۵:۲۱
ثمر مرادی مرادی
سلام به دست اندر کاران موج فوتبال.خواهش من از برنامه موج فوتبال این است که به فوتبال و فوتسال بانوان آزربایجان هم رسیدگی کنند و اگر امکان دارد آقای محمد ابراهیمی را دعوت کنید
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ۱۷:۳۹
رمضانی
با سلام وتشکر بنظر من برنامه موج فوتبال بایستی با یک تجدید نظر اساسی سعی در توسعه و وزین کردن برنامه خود باشد.مثلا برنامه 90 که یکی از وزین ترین وپربیننده ترین برنامه های ورزشی تلویزیون است واقعا تولید کننده های آن هزینه کرده و با توسعه فیزیکی ،محیطی ، برنامه ای و محتوایی آن به این جایگاه رسیده اند.من بعنوان یک تبریزی مقیم تهران و طرفدار تراختور و برنامه موج فوتبال امیدوارم این برنامه درآینده ای نه چندان دور به جایگاه اصلی خود که همانا مرجعی برای تراختور چی ها و سایر تیمهاست تبدیل شود.سپاسگزارم94/8/3
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۳ ۱۸:۱۴