جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

من انقلابی ام - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

من انقلابی ام

Loading the player...

تهیه کننده: ستارپور

تصویربردار: محمودی – فعال – زارعی – وطن خواه

ابراهیمی: صدابردار

تدوینگر: وهابی 

انقلاب اسلامی که در سپیده دم 22 بهمن ماه سال 1357 در سرزمین ایران به رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) طلوع کرد و "اعجاز بزرگ قرن"را رقم زد، دستاوردهای فراوان و بی سابقه ای را در حوزه های گوناگون به ارمغان آورد. یکی از نخستین و مهم ترین دستآوردها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. دستآورد یاد شده، مسئولیت و وظیفه "نگهبانی از انقلاب و دستآوردهای آن" را نیز بر عهده گرفت.

بی شک نگهبانی از دستآوردهای انقلاب اسلامی در وهله نخست متوقف بر شناخت و معرفت دستآوردها و سپس آسیب شناسی و اتخاذ راهکارهای مناسب و مؤثر جهت حفاظت از آنها است. از این رو، جای طرح این سؤال است که به راستی انقلاب اسلامی چه نتایجی را حاصل کرد؟ و به دیگر سخن، چه دستآوردهایی را به دنبال داشت؟ البته از آنجا که نوع نگرش و دیدگاه افراد و میزان وقوف و آگاهیشان بر اوضاع قبل و بعد از انقلاب در پاسخگویی آنان به این سؤال نقش اساسی دارد، مناسب است پاسخ از زبان شخصیتی گزارش شود که نه تنها بیشترین اشراف را به وضعیت قبل و بعد از انقلاب داشت، بلکه پرچمداری و رهبری بی نظیر آن بر عهده اش بود و آن کسی نیست جز "امام خمینی عزیز".

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه تلویزیونی " من انقلابی ام " به مناسبت بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به تهیه کنندگی ستارپور به روی آنتن می رود.

در این برنامه گزارش محور که پخش آن از دی ماه شروع شده و تا پایان دهه مبارک فجر ادامه می یابد ، عوامل برنامه در شهرستان های مختلف استان حاضر شده و صحبت ها، خاطرات و دیدگاه های مردم و مسئولین را در خصوص انقلاب شکوهمند اسلامی به تصویر می کشند. همچنین در این برنامه وضعیت این شهرستان ها در دو برهه تاریخی پیش از انقلاب و پس از انقلاب و خدمات ارائه شده به مناطق محروم کمتر توسعه یافته در استان بررسی می شود.

سال تولید: 1397