جهش تولید | چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

مقابله با استحاله فرهنگی ماموریت مشترک سپاه و رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

مقابله با استحاله فرهنگی ماموریت مشترک سپاه و رسانه ملی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در دیدار با مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: امروز ماموریت مشترک و خطیر صدا و سیما و سپاه حضور فعال در جبهه فرهنگی، مقابله با جنگ نرم و استحاله فرهنگی است.

مقابله با استحاله فرهنگی ماموریت مشترک سپاه و رسانه ملی

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در دیدار با مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه امروز ماموریت مشترک و خطیر صدا و سیما و سپاه حضور فعال در جبهه فرهنگی، مقابله با جنگ نرم و استحاله فرهنگی است، گفت : در این شرایط حساس، نقش سپاه در استان نقش بی بدیلی است و تعامل و همکاری  آن با اقشار مختلف مردم در عرصه های مختلف کاملاً ملموس و مشهود است.

مهندس مرتضی صفری با تاکید بر اینکه رسانه ملی از همه توان خود برای آنچه که رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم ترسیم فرموده‌اند بهره می گیرد، افزود: در این مسیر همراهی مقتدر چون سپاه عاشورا گام‌هایمان را در راستای اهداف و برنامه‌های برنامه‌ریزی شده مستحکم‌تر می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین سرایی نیز ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدیرکل و مجموعه تحت امر ایشان در تبیین و تبلیغ دستاوردها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تفکر حاکم بر این مرکز را تفکر بسیجی و عملکرد آن را جهادی و انقلابی توصیف کرد.