جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

معرفی مدیران کل حراست و امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی مدیران کل حراست و امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی

'پروین اشراقی' به عنوان مدیرکل امور بانوان و خانواده و 'رحیم علیزاده' به عنوان مدیرکل حراست استانداری آذربایجان شرقی معرفی شدند.

معرفی مدیران کل حراست و امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه این مدیران با بیان اینکه دست‌یابی به همه اهداف سازمانی در دوره مسوولیت امکان‌پذیر نیست، گفت: عوامل متعددی در این زمینه دخیل هستند که برخی از آنها خارج از اختیار مدیران است.
اسماعیل جبارزاده افزود: مهم این است که در هر جایگاهی که هستیم همه توان خود را برای خدمت به مردم و اجرای ماموریت‌های خود به کار گیریم.
وی با بیان این که لازمه موفقیت مدیران استان، همراهی بدنه دستگاه‌ها و همکاری سایر مدیران است، بر ایجاد فضای محبت، صمیمیت و همدلی در مجموعه استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.
وی در خصوص اولویت کاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اظهار کرد: حرکت در جهت سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر استفاده از توانمندی بانوان در توسعه استان و سامان‌دهی مسایل مربوط به امور بانوان باید اولویت این دفتر باشد.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین در خصوص فعالیت دفتر حراست استانداری نیز گفت: هدف حراست مچ‌گیری و پرونده‌سازی نیست، بلکه این دفتر باید از نیروی انسانی و امکانات فیزیکی حفاظت و حراست کرده و از جایگاه حقوقی استانداری در برابر هجمه‌های ناحق دفاع کند.
وی با بیان این که یکی از دغدغه‌های ما، کادرسازی و تربیت نیروی انسانی متخصص در مجموعه استانداری است، گفت: متاسفانه در گذشته از این موضوع غفلت شده بود، اما امروز همه فرمانداران و مدیران کل ما از همکاران خود استانداری هستند و تلاش این عزیزان موجب شده که عملکرد مجموعه استانداری مورد تقدیر و تحسین دستگاه‌های ملی قرار گیرد. / ایرنا