جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

معاون سابق عملیات سپاه عاشورا به جمع شهدای مدافع حرم پیوست - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون سابق عملیات سپاه عاشورا به جمع شهدای مدافع حرم پیوست

سردار سرافراز سپاه اسلام ، ' ذاکر حیدری ' معاون سابق عملیات سپاه عاشورا در جبهه مقاومت منطقه حلب در سوریه به جمع شهدای مدافع حرم آل علی (ع) پیوست.

معاون سابق عملیات سپاه عاشورا به جمع شهدای مدافع حرم پیوست

مسئول روابط عمومی سپاه عاشورا روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما، با اعلام این خبر، اظهار کرد: پیکر پاک و مطهر این شهید راس ساعت 15 و 30 دقیقه امروز از طریق فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز وارد این شهر شده و در سالن حجاج مراسم استقبال رسمی انجام می گیرد.
علی اصغری اظهار کرد: مراسم معنوی و روحانی وداع با پیکر این شهید والامقام بعد از نماز مغرب و عشا در محل حسبنیه آرامستان وادی رحمت تبریز با حضور همرزمان، خانواده و اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
وی با بیان اینکه آیین تشییع و تدفین شهید ذاکر حیدری فردا / چهارشنبه / در تبریز برگزار می شود، گفت: مراسم تشییع راس ساعت 10 و 30 دقیقه فردا از محل میدان شهدا شروع و تا میدان ساعت برگزار شده و پس از اقامه نماز بر پیکر شهید مدافع حرم، در قطعه شهدای مدافع حرم در وادی رحمت تبریز به خاک سپرده می شود.
اصغری ادامه داد: مراسم شام غریبان شهید ذاکر حیدری روز چهارشنبه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد طوبی برگزار شده و مراسم ختم این شهید نیز روز پنجشنبه در همان زمان و مکان برگزار خواهد شد.
سردار شهید ذاکر حیدری دو سال قبل به عنوان معاون عملیات سپاه عاشورا انجام وظیفه می کرد و پس از بازنشسته شدن از مجموعه سپاه، در کسوت مشاور عالی فرمانده سپاه عاشورا در خدمت اسلام و انقلاب بود.