رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

مشکلی در اسکان مسافران نوروزی در عجب شیر وجود ندارد

مشکلی در اسکان مسافران نوروزی در عجب شیر وجود ندارد


فرماندار عجب شیر با بیان اینکه مشکلی برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان وجود ندارد، گفت: تمام دستگاه هایخدماتی و رفاهی آماده ارایه خدمات رفاهی به میهمانان و مسافران هستند.

ابراهیم طاهری در حاشیه بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان افزود: شهرداری با برنامه ریزی دقیق و کار کارشناسی، اقدامات موثری در راستای اسکان مسافران نوروزی انجام داده و خدمات لازم را به آنان ارایه می کند.

وی تعداد مسافران نوروزی اسکان یافته در پارک ها و مدارس این شهرستان را در پنج روز اول تعطیلات نوروزی بیش از دو هزار نفر اعلام کرد و گفت: امسال استقبال مسافران نوروزی از مراکز اسکان این شهرستان بیش از سال های گذشته است.

فرماندار عجب شیر بافت طبیعی قلعه چای را از زیباترین مناطق گردشگری شمالغرب کشور اعلام کرد و ادامه داد: عمده انگیزه مسافران و گردشگران برای سفر به این شهرستان، بازدید از مناطق بکر طبیعی این منطقه و روستاهای اطراف است.

طاهری یادآوری کرد: بخشداران و دهیاران روستاهای این شهرستان به منظور استقبال از گردشگران و میهمانان نوروزی و معرفی قابلیت های روستاها، اقدام به پاکسازی معابر و جاده های اصلی و فرعی روستاها از زباله ها کرده اند.

وی مسجد جامع شیرلو، پل تاریخی قزل کورپی، مسجد قاضی روستای شیشوان، خانه تاریخی روستای جوان قلعه، مسجد حنیفه گوراوان، قلعه بارازلو، حمام نوبهار و امام زاده ابوالقاسم را از مکان های دیدنی این شهرستان اعلام کرد.

فرماندار عجب شیر، گفت: منطقه نمونه گردشگری بندر رحمانلو، روستای هرگلان، جزایر دریاچه ارومیه، دره قلعه چای و بندر قبادلو نیز از دیگر جاذبه های گردشگری این شهرستان است.

طاهری یادآوری کرد: این شهر با سابقه تاریخی چند هزار ساله و آثار باستانی متعدد و دیدنی مربوط به دوره های مختلف تاریخی آماده استقبال از مسافران نوروزی است.