جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

مشاوره - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مشاوره

Loading the player...
اشخاص مصلحت اندیش قبل از اقدام به امری در هریک از موضوعات حقوقی اعم از معاملات ، تجارت ، ازدواج ، طرح دعوی حقوقی و یا دفاع از دعاوی مطروحه و همچنین سایر موارد حقوقی ، با مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و با کسب آگاهی از موارد قانونی ، موقعیت خویش را در مسائل و مشکلات احتمالی و یا بوجود آمده سنجیده و سپس اقدام به انجام معامله ، تجارت و ازدواج و . . . می نمایند که مشاوره حقوقی فقط مختص به قبل از انجام امورات حقوقی نبوده و در صورت بوجود آمدن مسائل نیز می توان با وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ، مشاوره حقوقی نمود که مشاوره حقوقی میتواند برای اعطای وکالت به وکیل دادگستری و یا آگاهی از موارد قانونی و موقعیت حقوقی خویش و یا اقدام برای انجام امورات حقوقی توسط خود شخص باشد و مشاوره حقوقی می تواند اشخاص را از مشکلات حقوقی احتمالی بدور داشته و یا از درگیر شدن اشخاص با مسائل و مشکلات بیشتر ، بکاهد .
 
برنامه «مشاوره» کاریست از شبکه سهند که با هدف آشناسازی مخاطبان با مسائل حقوقی، خانواده ، پزشکی و... تولید و پخش می شود. در این برنامه ضمن پاسخگویی به سؤالات بینندگان محترم در این مسائل، به تشریح قوانین و مسائل حقوقی، پزشکی و ... توسط کارشناسان مربوطه می پردازد.
 
این برنامه با تلاش  آقای دکتر حسینی اقدم تهیه و روزهای یکشنبه و سه شنبه و تکرار آن روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 11:10 به روی آنتن می رود.
سال تولید: 1392

تهیه کننده: دکتر حسینی اقدم