سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مسابقه فوتبال هنرمندان تبریز و رسانه ورزش تهران - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مسابقه فوتبال هنرمندان تبریز و رسانه ورزش تهران

Loading the player...

عصر روز شنبه 21 مردادماه پارسال بود که سه شهرستان آذربایجان‌شرقی با شدت 6.2 ریشتر لرزید و این کافی نبود، بیش از 170 بار دیگر نیز لرزید تا کاملا آرامش را از زندگی مردم بردارد. 235 روستا آسیب دید و بیش از 9000 واحد مسکونی تخریب شد و بیش از 55 هزار خانوار آبرومندی که برای خود روزگاری شانی داشتند، زیر چادرهای سرخ و سفید هلال‌احمر بخوابند.

زلزله که آمد؛ همه ترسیدند که نکند خاطره «بم» تکرار شود. بلافاصله مسیرهای زمینی و هوایی منتهی به مناطق زلزله‌زده پر شده از نیروهای امدادی و کمک‌هایی که برای ادامه زندگی لازم بود. همه آمدند، از نیروهای امدادی و پلیس گرفته تا کارشناسان بنیاد مسکن و ... . دولت برای بازسازی خانه‌های آسیب دیده دست به کار شد و شبانه‌روز برای بازسازی و نوسازی این خانه‌ها کار کرد.

حال در یکسالگی آن فاجعه، هنرمندان و ورزشکاران کشور نیز دست به اقدامی نمادین و خیرخواهانه زدند. تیم هنرمندان تبریز و رسانه ورزش در دیداری دوستانه و با هدف جلب حمایتهای خیرخواهانه از زلزله زدگان منطقه آذربایجان مسابقه ای را ترتیب داده اند. گزارش این مسابقه برنامه ایست که توسط شبکه استانی سهند تولید گردید.

در این مسابقه خیرخواهاهنه هنرمندانی از جمله آقای هاشم چاووشی، بابک نهرین، رنجی پور، فردوسی پور و ... حضور داشتند. گزارش مسابقه توسط آقای میلاد وطن پرست به سمع بینندگان رسید.

{gallery}nazari/kheirkhahaneh{/gallery}